Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen vágyatokat nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen vágyatokat nem tudtátok még kiélni a szexben?

Figyelt kérdés
korotokat is írjátok le

2018. nov. 6. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Hogy utána bombázhass a csökött értelmű, gyenge szókincsű “gyere megduglak” üzenetekkel?

Kösz, de kösz nem

2018. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha most elmondom attól neked jobb lesz? :D Ne erre akard már kiverni.. Amit még nem tudtam megélni, majd párommal kipróbálom, nem kell az önkénteskedés..
2018. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem miért kell a kérdésre választ írni ha nem is a kérdésre való válaszotokat akarjátok megfogalmazni...

Én kiélném egy kis folytogatóskodásban magam (egy kicsit durvább durvulás), de a párom egy ujjal nem nyúlna hozzàm ha bántásról van szó (mert neki ez az). De reménykedem benne hogy hamarosan rá fogom tudni venni ;)

2018. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Miért kell a kérdésre választ írni, ha nem értelmes a válasz?

Mert vannak egyértelmű kérdések, amik csak arra mennek ki, hogy a kiíró zaklathassa a válaszolót a recskázásával. És ez a kérdés pont ilyen

2018. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves hármas válaszoló, köszi! Legalább te még normális vagy, és nem rögtön azt feltételezed, hogy "megdugnálak" üzenettel bombázna valaki.


Lányok, azért mert vannak itt parasztok, még nem mindenki lesz az! :D

2018. nov. 6. 14:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer nagyon szeretnék egy olyan napot, amikor kizárólag az én élvezetemért dolgozik mindenki, akár nő, akár férfi

Pl egy nagy társaságban feküdnék egy ágyon, vagy bárhol, lenne mellettem egy csengő, és amikor csak megrázom a csengőt, valaki odaszalad hozzám, és bármiféle eszközzel, ujjaival, nyelvével, dildóval, vibratorral, farokkal addig dolgozik, amíg ki nem elégülök. Majd kis pihenő, és jöhet újra a csengő

2018. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Az én váhyam, hogy hasmenés után, anélkül, hogy kitörölném, jól megdugjanak análisan, és utána le is szophassam a farkát.


27N

2018. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
27f lesz az. :D
2018. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Hányingerem lett.
2018. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Uhh... egyetértek, nő ilyenre aligha vetemedne :D Ha mégis, akkor ott baj van :D
2018. nov. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!