Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan partneretek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan partneretek, akivel nem tudtatok elmenni?

Figyelt kérdés
Jártatok már úgy, hogy az előző partnerekkel sikerült az orgazmus, de az új partnerrel valahogy nem működött? Voltatok ilyen helyzetben? Később változott?
2018. júl. 15. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hát egy új partner oldotta meg a kérdést. Nem passzoltunk össze.
2018. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte mindenkivel fordult már elő ilyen, de sok esetben később változik
2018. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem konkrét partnerem nem volt akivel ne tudtam volna elmenni. Volt egy partnerem, akivel 2x volt anál, na akkor nem tudtam elmenni 1x sem, mert engem abszolút nem izgat a szexnek eme válfaja... De ezen kívül mindig elmentem vele.

30/f

2018. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen pasim. Ő gyorstüzelő volt, mondjuk hamar lapátra is tettem
2018. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Gyerekkoromban volt egy rpg játék és a második részében lehetett szerelmi szálakat végigvinni npc-kel. Időnként előjövő párbeszédek voltak és a válaszoktól függött, hogy tovább megy e a románc. Az egyik ilyen karakter egy drow volt akik szélsőséges matriarchális társadalomban élnek. A férfiak alsóbbrendűek és szexuális rabszolgaként is funkcionálnak, több száz éven keresztül sajátítják el, hogy földöntúli gyönyöröket okozzanak a nőknek. Mikor ezzel a bizonyos npc-vel megtörténik az együttlét, akkor ébredés után elkezdi mondani, hogy végre felkeltél. Remélem az előző éjszaka nyújtott szánalmas próbálkozásaid legalább egyikünknek örömet okozott. A megfelelő válasz ekkor az, hogy nem ígértem semmit. A lényeg, hogy csak kellett valaki aki támaszt nyújt egy kétségbe esett éjszakán. Heves becsmérlések és szenvedések után persze egy egészen "normális" kapcsolat lesz, aminek a végén ráadásul az amúgy gonosz karakter beállítottság változáson megy keresztül és neutrális lesz belőle és igazi szerelem.

Remélem, hogy érthető e az analógia mondanivalója

2018. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, azt hittem azért 3lökéses a pasi, mert szűz... de mikor 1 év után se bírta tovább...
2018. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mekkora master!:D Megadod a számát? Szeretnék kezet fogni vele
2018. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem volt, idővel jobb lett.
2018. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!