Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit csináltok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csináltok, ha a partneretek egyértelműen "kelleti magát"?

Figyelt kérdés
Én már több, mint egy hete ezt csinálom, hátha sikerül kiprovokálnom, hogy rám másszon a drága barátom, de semmi. 3 éves kapcsolat, és idegileg kikészít, hogy ennyi ideje nem dugtunk. Ha ez így megy még 1-2 napig, akkor én szakítok vele, mert így nem bírom. Ti mit csináltok, amikor a barátnőtök így kelleti magát, fiúk?
2018. júl. 15. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csinálod? A barátod veszi a lapot vagy csak Te érzed úgy, hogy kelleted magad?
2018. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Párom már úgy ott hagyott volna mint a sz*rt ha nekem így kelletné magát én meg csak lennék mint a befőtt.

Nem befolyásolás akar lenni kedves hanem csak tény.

Vagy ha nem hagy ott valakit egy lány, nő akkor viszont megy máshoz kefélni.

De ez már más történet.

F.

2018. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2%
Én tuti rádmásznék :)
2018. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire nem veszi a lapot halott ügy, nem biztos hogy kíván szexuálisan már...-beszélgess vele erről , vagy mássz rá kezd el masszírozni és így tovább.. Ha így se akarja akkor elég egyértelmű hogy részéről ez nem lesz jobb.
2018. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Azt azért áruld már el, kérlek, hogy te mire vársz?

Miért azt várod, hogy rád másszon? Mi vagy te? A Kékestető?

Valószínűleg azért “kelleti magát”, hogy vedd észre, nem csak ő kezdeményezhet szexet.

Legyél már nő, backi.

A kérdésedből ítélve még elég kislány vagy...

2018. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%
Rád másznék szinte azonnal ;)
2018. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Szétkúr..nálk, mint a gép. Működik neki még a szerszáma? :D
2018. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Mi ez hogy szakitok vele?

Minek kell szakitani? Beszelgess vele, szeresd ot. De ettol meg dughatsz massal is a ketto nem befolyasolja egymast.

Az embernek vannak testi es lelki szuksegletei ha egy helyen csak az egyiket kapod meg akkor keress ket kulonbozo helyet:)

2018. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Holtanyal ***** válasza:
32%

Hát szörnyű hogy 3 év allat nem dugot meg,szerintem meleg.Én a párom az első héten át dugtunk egy éjszakát :)


34/F

2018. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

EGY HETE nem dugtak, nem 3 éve :D Bár tényleg becsapós a kérdés.



Nekem amúgy egyértelmű lenne a megoldás:


Mássz rá. Ne kellesd magad, nem mindneki kapós a célzásokra. Egyszerűen kapd el, lökd a falhoz, térdelj elé....

2018. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!