Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit csináltok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csináltok, ha a partneretek egyértelműen "kelleti magát"?

Figyelt kérdés
Én már több, mint egy hete ezt csinálom, hátha sikerül kiprovokálnom, hogy rám másszon a drága barátom, de semmi. 3 éves kapcsolat, és idegileg kikészít, hogy ennyi ideje nem dugtunk. Ha ez így megy még 1-2 napig, akkor én szakítok vele, mert így nem bírom. Ti mit csináltok, amikor a barátnőtök így kelleti magát, fiúk?
2018. júl. 15. 10:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

Hasonló szituációban vagyok. 2 èves kapcsolat. 9 napja semmi szex. De amúgy is jó ha heti 2-3ra hajlandó ès akkor sem csak fekszik alattam, mint egy darab fa.


Sokszor beszèltem már vele mindenről a tèma kapcsán (nekem mire ès mennyire lenne igènyem), akkor ott okè, megèrti, úgy lesz, talán az azt követő 1-2 napban az is van, de utána kezdődik előről. Olyan, mintha lusta lenne a szexhez is.


Emiatt ne hagyd el. Kèrdezz rá, hogy mi az ok. Mond el, hogy ez tèged zavar, rosszul esik. Ha ezt telibeszarja, akkor már megèri elgondolkodni..

25N

2018. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
3 éves kapcsolat. 1 hete kelleti magát. Felteszem pár nap után kezdte el kelletni magát. Mondjuk azt, hogy 5+7 mióta nem volt szex! Méh 1-2 nap és szakít. Szóval egy 3 éves kapcsolatban nincs 2 hétig szex, akkor szakítani kell. Értem. Vagyis nem
2018. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%

Ha egyébként szereted, akkor szexelj massal.


Ha a szex tartotta eddig össze a kapcsolatot akkor szakíts mert rádunt szexuálisan. Ha az utóbbi a helyzet, a megbeszélés azon nem fog segíteni, csak kínos helyzetbe hozod magad vele, csak ugy mint azzal h ramaszol.

2018. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

Istnem mennyi szánalmas alak....

3#, 6#, 7# Jól ki lehettek már éhezve, azt sem tudjátok ki a kérdező, de máris ilyen ajánlatokkal ostromoljátok, ez egyszerűen hihetetlen. Nincs bennetek semmi tartás, ne is csodálkozzatok rajta, ha így sem bírtok nőt szerezni... :D


8# Még ekkora f#szságot is rég hallottam már. Bakker mért rongálod szegényt ekkora hülyeséggel?! Nincs olyan, h valakit szeretsz, de mással dugsz! Ezt csak azok mondják akik képtelenek meghozni egy döntést, és ezzel nyugtatják magukat. A testi és a lelki igények kéz a kézben járnak, akkor lesz igazi mindkettő! Persze lehet próbálkozni a szétválasztással, de akkor mind a testi, mind a lelki oldal sivár lesz idővel, mert egyiket sem kapja meg rendesen! Meg most úgy őszintén, neked hogy esne, ha a párod egyszer azt mondaná, h bár téged szeretlek, de nem jó veled a szex, ezért azt mással fogom csinálni?! Nem vennéd jó néven mi?! Nem! Ebben a szituban az a megoldás, h ha tényleg szereti a kérdező a párját, akkor odaáll elé, elmondja mi nem tetszik, min kellene változtatni. Aztán a srác vagy tud ezzel kezdeni valamit, vagy nem. Ha tud, akkor mindenki happy, ha nem, akkor el kell válni békében. Ez így tisztességes. Tök felesleges játszmázni, meg a másik háta mögött intézkedni, mert azzal csak elnyújtják az agóniát...


13# no comment.... :/ Egyes embereknek itt elég érdekes fogalma van a szeretetről. Hogy a 3.14csába lehetne már szeretni valakit miközben mással szexel. Mondjuk szexelni éppen lehet úgy, h közben mást szeret, bár aki képes ezt megtenni, annak sztem elég sekélyes a lelki világa.... :/


Azért még nem teljesen reménytelen a helyzet, mert páran azért vannak, akik normális dolgot válaszoltak a kérdésre!

2018. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

Vannak itt érdekes válaszok. Abban egyet értek az előzővel, ha szereted és emiatt nem akarsz szakítani, akkor szexelj mással.


Ez nem is olyan ritka, mint elsőre hinnéd.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Én ilyen helyzetben szoktam vele kacérkodni, játszadozni de nem mindig van szex. Van amikor fáradt vagyok vagy egyszerűen nincs kedvem és van amikor szinte azonnal szétb.szom. Ez változó. Nálunk is volt, hogy 1-2 hétig nem volt szex mert épp úgy jött ki, de van olyan is, hogy naponta többször. Felesleges erre szabályokat állítani.

2018. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

14, 8-as vagyok. A válaszom: :)


Kérlek mutass bármiféle tudományos kutatást arról, hogy a lelki és testi igények kéz a kézben járnak. (de ne demiszexuális nők köréből vett mintával vagy kutatással gyere, mert az nagyon fals képet mutat)


Kifejezetten örülnék neki, mivel számomra az őszinteség a legfontosabb dolog egy kapcsolatban, bár ez önmagában lehetetlen szituáció, hiszen ha nem működne köztünk a szex akkor azt már magam időben felfedezném, és noszogatnám, hogy keressen mást erre a célra, élje csak ki a vágyait, mindkettőnknek jobb lenne.:)


A 13-ast is leszólod, holott csak különböző véleményen van mint te. És annak ellenére hogy te beszélsz hagosabban vagy éppen káromkodva bár a dühöd megértem az álláspontoddal már nem tudok azonosulni, ugyanis az pusztán egy ránk erőltetett társadalmi elvárást forszíroz tovább.

Lehet neked ez a boldogság, ezt el tudom fogadni, de azt már nem, hogy harcolsz az új megismerése és egy lehetséges új felfedezése ellen. Nem tudhatod, hogy a kérdező hogyan vélekedik erről, és azt neked is be kell látnod, hogy mi emberek mindannyian másként gondolkodunk, és más igényeink vannak.


Számomra például igenis kielégítő egy olyan kapcsolat, ahol a nő a a lelki társam, de a szexualitás nem működik köztünk ezért keresünk mindketten mást. Nem vagyok hajlandó csak azért lemondani a szexuális kultúrám jelentős részéről és megtartóztatni magam a vágyaim megélésétől mert azzal egy hozzám betegesen ragaszkodó ember birtokló lelkületét megbántanám.. nonszensz!

2018. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%
14-es te nem értetted, akkor a kérdést. A partneréről van szó mindenkinek és nem a kérdezőről. Én, ha a párja helyében lennék szétkrnám erre írtam és nem az ismeretlen kérdezőre, aki feltehetően nem is nő amúgy meg. Szóval itt te vagy az értetlen!
2018. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!