Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt olyan, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt olyan, hogy nem tudtatok túllépni egyéjszakáson?

Figyelt kérdés

Amióta megtörtént, nem is igazán beszélünk, viszont én folytatnám. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Léptetek a folytatás érdekében, vagy inkább hagytátok?

Lány vagyok.

Köszi a válaszokat.


2018. okt. 13. 03:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Aki konnyen adja magat az vallalja azt is hogy utana ugy bannak vele mint egy darab eldobhato zsebkendovel.
2018. okt. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Olyanok válaszoljanak légyszi, akik voltak hasonló helyzetben. Igénylik a szexet de csak alkalmi kapcsolatra van idejük bármi miatt. Az alkalmi partner ismerős és állandó, nem egy buliban összeszedett idegen.

Valami érettebb gondolkodású ember véleménye/válasza boldoggá tenne.

Köszi.

2018. okt. 13. 03:39
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Nézd, amikor az ember belemegy egy egyéjszakásba, akkor alapból nem is számol többel: egy-két kóbor-numera és mindenki megy tovább.

Persze lehetnek kivételek és eljön a "nagy egymásra találás", de nem ez az általános, mert ezt a kapcsolati formát nem erre találták ki - ezért nem is fűz senki sem komolyabb reményeket hozzá.

(mondjuk én így ismertem meg a páromat és azóta van 2 gyerekünk, de ez az a kivétel, ami erősíti a szabályt)

A helyedben tennék egy kísérletet, egy ajánlatot a pasinak, de ha negatív a válasz, azon sem szabad megsértődnöd!

2018. okt. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lehet én nem voltam túl egyértelmű. Az alkalmi részét folytatnám a dolognak, komolyabb meg sem fordult a fejemben. De értelek persze.

Köszi a választ!

2018. okt. 13. 04:18
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Annyira jó volt??Hogy nem tudod túltenni magad?
2018. okt. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

A szex volt olyan jó, hogy folytatni akarod, akkor ez egy szexpartnerség.

Ha a személyt kedvelted meg, akkor őt akarod, valamit érzel iránta.

Ha egyik sem, akkor egyéjszakás.

2018. okt. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudsz túllépni rajta?

Annyira jó volt a szex? Vagy elkezdtél vonzódni a pasihoz?

Egyáltalán nem mindegy, hogy a szex miatt folytatnád, vagy a személy miatt....

Velem már előfordult, hogy összeszedtem egy hapsit egy házibulin, akivel utána majdnem egy évig jártunk össze légyottokra

Írj neki, hívd fel, kérdezd meg, lenne-e kedve folytatni

Ha a lábadat szét tudtad tenni, akkor beszélni is tudsz, gyanítom

2018. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Voltam. Itt a pasi volt a szemét. Elfelejtette közölni az elején ,hogy ez csak egy alkalom lesz. Hát én nem erre számítottam. Sokáig szar volt,hogy caak kihasznált,de aztán túlléptem rajta. Ő azóta is írosgat,de letojom most mar ,mert tudom milyen kretén. Verje ki majd magának!!
2018. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ez mint az utolsó,én komoly kapcsolatot kerestem,elhitette,hogy ő is.

Egyszer megtörtént,a szex és a vele töltött egész este feneséges volt,utána jött a koppanás,igazából én elég gyerekesen jártam el utána amit bánok is.

2018. okt. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem több tapasztalat (mások alapján is) azt tudom elmondani, hogy szexkapcsolatra könnyebb tartós kapcsolatot építeni, kedves előttem válaszolók. A szex alapköve egy kapcsolatnak és mivel alkalminál egyből kiderül a kémia, és ha az jól működik, az érzelmi kötelék hamarabb kialakul. A szerelem is csak kémia, három hormon elegye, amit egy jó szex simán előidézhet.

Én történetesen most úgy jöttem össze a barátommal, hogy alkalmiként indult. Aztán egyre többet beszéltünk, kerestük egymás társaságát, közös programokat akart. Így szépen átalakult a viszony, pedig imádok szinglinek lenni, mégis hagytam normál kapcsolattá alakulni a dolgot. Vele az elsőn még túltettem volna magam, de a második alkalom már olyan jól sikerült, hogy azóta nem tudunk lekattanni egymásról. :)

2018. okt. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!