Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk volt már olyan, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan, hogy nem tudtatok elélvezni?

Figyelt kérdés
Először voltunk együtt és egy kicsit izgultunk ( már egyiken sem szüzek). Ezek mellett ideges volt mert épp mikor elkezdtük felhívták otthonról hogy lehet, hogy hamarabb érnek haza. No szóval feszült volt. Próbáltunk pózt váltani, de nem ment neki. Utána megpróbáltam orálal kielégíteni, de úgy sem ment neki. Ti mit gondoltok? Volt már veletek ilyen?

2018. máj. 5. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig még nem tudtam elélvezni szex közben. Jó ez nem takar sok alkalmat(5). Nem tudom miért van ez velem.
2018. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokszor, emiatt ne érezd magad szarul.
2018. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen a stressz jele de igen ez előfordul ha az ember fáradt akkor is, nyomja nyomja és majdnem jó de jön egy nem szerencsés mozdulat és kész nem jön az élvezés de majd jönmáskor
2018. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt.. szexeltunk mar vagy 2 oraja, igaz az elso menet kb. 20 perc volt, utana mar nem birtam elelvezni.. rosszul erezte magat az akkori baratnom.. azt hitte rosszul csinal valamit, pedig amugy nem.. szimplan nem birtam elelvezni.
2018. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt egy igen aktív időszakom. Az egyik nap huszonvalahányadszorra már nem tudtam elmenni.
2018. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen a 6-7 menet után már nem tudtam elélvezni, csak azért dugtam tovább hogy a volt barátnőm élvezze.
2018. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első alkalom nálunk is ilyen volt. Izgultunk meg bènáztunk mindketten. De azóta.....:D
2018. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!