Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogyha nem is a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogyha nem is a szexre vagy szerelemre hajtok, hanem csak arra az izgalomra, amit az odavezető Út kivált?

Figyelt kérdés

Megpróbálom elmagyarázni.

Pl belső késztetést érzek, hogy elkezdjek valakivel ismerkedni, vagy olyan helyekre menjek, ahol tudok ismerkedni másokkal (már amennyire a pénztárcám megengedi) vagy mások velem. Szeretem azt az érzést, amikor érzem, hogy az adrenalin megy fel bennem. Amikor a torkomban dobog a szívem és érzem, hogy „vadásznom” KELL.

De amikor eljutok odáig, hogy legyen szex vagy valami komolyabb akkor onnan kezdve már nem érdekes a dolog. Ha már volt szex, akkor már unalmas számomra a dolog, hiába volt mondjuk egy bombázó. A szex valójában engem egyáltalán nem érdekel, se a párkapcsolat. Az egyedüli dolog, ami érdekel az magának a „vadászásnak” az izgalma, hogy átélhetem azt az izgalmat amiket randikon, ismerkedéseken stb átérzek a legbelsőmben.



2018. nov. 1. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még? Úgy érthető lenne

Engem nagyjából csak a szex motivál

Bár nő vagyok, de hasonlóképpen szoktam “vadászni”, ám érzelmek meg kapcsolat..... brrrrr..... kiver a víz

2018. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

21 vagyok, férfi.

A kérdés alapján mondanom sem kell, hogy a prostitúció két okból is problémás.

Egyrészt, mert elveszi a „vadászás” izgalmát, mivel már készen kapom azt, ami amúgy sem érdekel olyan nagyon. Másrészt, mert gazdag sem vagyok.

(Ezt cak azért írom, mert itt folyton a prostikkal szoktak jönni „jótanácsként”)

2018. nov. 1. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem normális. Én lány vagyok, és sajnos hasonlót érzek, bár én a szexig nem megyek el. Addig érdekes egy srác, amíg nem látom, hogy odavan értem, utána leépítem.
2018. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg nő ilyen, férfiban ritkább.
2018. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Totál ugyan ez. Akkora ribnem érzem magam néha ettől, pedig nem dugok össze-vissza és még csak nem is szándékosan viselkedek vadászósan.:D Mostanában kevesebb az önbizalmam, így ez is csökkent. Amúgy nem tudom miért van és mivel lehetne ezt "kezelni", engem már egyébként kicsit zavar.:/

24L

2018. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy vagyok ezzel. Ismerkedés, flört, de sokszor már az első èjszaka sem èrdekel. Csak magát a helyzetet èlvezem, azt a kis színèszkedèst, h a lányt levegyem a lábáról.
2018. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!