Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kértetek már meg pasi ismerőst...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kértetek már meg pasi ismerőst/barátot, hogy gyakorolhassatok rajta farkat verni/szopni?

Figyelt kérdés

Ha még nem volt kapcsolatotok persze...

ciki lenne ilyet kérni havertól?


2018. okt. 29. 01:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez csak pár dolgot fűznék hozzá hirtelen. Nem minden pasi ad ki hangot és nem mindegyik szereti, ha elélvezés után is folytatod. Valakinél nem is kell óvatosnak lenni az elején se. Mindegyik másképp szereti. De hajrá, egészségedre, ne csak képzelegj. :D
2018. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

javítalak :


" Nem minden pasi ad ki hangot"


Hoppá! Komolyan? Nahát....én a nyöszörgés alatt pl hangosabb,vagy szaporább levegővételt értettem,pont ezért is írtam úgy,gyengébbek kedvéért.Levegőt meg tán csak vesz a férfi....és nyilván hallom,hogyan,ha ott van tőlem 30 centire a feje.



" és nem mindegyik szereti, ha elélvezés után is folytatod."


Ugyan másold már be,ki beszélt itt elélvezés utáni szopásról....Én arról írtam, tökéletesen érthetően, hogy AMIKOR ÉPPEN élvezésben van,akkor nem leszállni a farokról,hanem szájban tartani...



"Valakinél nem is kell óvatosnak lenni az elején se. "


Én a legelső farokverésemről beszéltem,ahol nem a pasi miatt vagyok óvatos,hanem azért, mert nekem új az egész és így tapasztalom ki,hogy mit hogy szeret.



"De hajrá, egészségedre, ne csak képzelegj. :D



Úgy tűnik,kettőnk közül nem én képzelgek,mert akkor a leírtak egyértelműek lettek volna .....


Örültem,hogy segíthettem. :)))

2018. okt. 29. 20:24
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kellett ilyen bunkó hangnemben válaszolni a 21-esnek. Tök kedves volt.
2018. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Én is kedvesen reagáltam,mivel kijavítottam és segítettem értelmezni a szöveget.Azt meg senki sem csípi,ha félreértik a szavait.Veled is kedves voltam.
2018. okt. 29. 23:38
 25/25 anonim ***** válasza:
Hogy ilyenre még egy kiscsaj ismerősöm se kért meg..!
2019. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!