Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kértetek már meg pasi ismerőst...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kértetek már meg pasi ismerőst/barátot, hogy gyakorolhassatok rajta farkat verni/szopni?

Figyelt kérdés

Ha még nem volt kapcsolatotok persze...

ciki lenne ilyet kérni havertól?


2018. okt. 29. 01:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Valaki nőneműnek nincs tapasztalata a kérdéssel kapcsolatban?
2018. okt. 29. 02:00
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha erre nem találsz pasit, akkor elég gáz vagy...
2018. okt. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
Feleslegesen parázod túla dolgot. Gyakorlat teszi a mestert. Keress egy szimpatikus pasit, akivel jólérzed magadat és ennyi...
2018. okt. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Edina 8103 ***** válasza:
54%
Gondolom,kapod a sok privátot??😀
2018. okt. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan kiírtad ezt a kérdést is? :D Kezdem azt hinni, hogy egy troll vagy. :D Egyébként, ha elméletben nincs meg, akkor gyakorlatban miért menne jobban? :) Meg nem attól félsz eleve, hogy az első alkalom gáz lesz? Akkor hogy tekintesz arra a srácra, akin "gyakorolsz"? Van itt baj...
2018. okt. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%
Figyelembe kell venni azt is, hogy lehet lábbal is, ami igazán nehéz, ha nem hajlékony a lábfej.
2018. okt. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még egyszer, azok kedvéért, akik nem ismerik a Gyakorin a keresés szolgáltatást... Illetve még sokkal inkább azok kedvéért, akik mesterei akarnak lenni a kényeztetésnek.

(De ne pazaroljátok olyanra, aki nem viszonozza, és tanítsátok a fiúkat is.)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Itt a #3 hozzászóló voltam.

2018. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Miért kellene ismerőst vagy barátot megkérni ilyenre?

Annyi pasi van, bárkin gyakorolhatsz. Szerintem az a ciki ha ismerősökön gyakorolsz.

2018. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem kértem és nem kérnék ilyet senkitől!! Az évek meg a rutin!! De mindenesetre ne úgy fogj neki mint a filmekben mert lerántod a bőrt róla!! :))) A másik, keress kapcsolatot és kérd meg a párod hogy segítsen benne!!
2018. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

biztos,hogy nem rántanám le a bőrt róla :))

a farokhoz lágyan,érzékien fogok közeledni és közben is érzékkel fogom csinálni,meg majd gondolom a kezét ráteszi az én kezemre,hogy megmutassa,milyen erősen fogjam és hogy mozgassam a kezem,ahogy neki a legjobb :))


Meg először úgyis körbe csókolom a hímtagját,megnyalogatom, a csókolózást a makkjával kezdem, miközben simogatom a farka egész hosszát,végigsimítok nagyon óvatosan a golyóin is,rájuk is adok puszikat,aztán végignyalom a farkát,majd cuppanósan beveszem a számba a makkot és játszok vele.


Kis nyálat folyatok rá,szétkenem rajta a számmal,miközben szopogatom.Aztán kissé bátortalanul,de jobban a kezembe veszem a farkát,végighúzom a nyálam rajta,hogy az is nedves legyen és gyengéden elkezdem le-fel húzkodni a kezem.Egy-két kis apró szívás mehet közben a makkra,de figyelek közben a pasira,hogy jó-e neki és ha igen,akkor bátrabban kezdem verni és végig figyelek,hogy hogyan reagál.Mindig fokozatosan váltok tempót,vagy szorítást,hogy rájöjjek,épp melyiknél nyög jobban,vagy nyöszörög jobban,abból kb kiderül,hogy épp oké-e.


Aztán majd megkérem,hogy mutassa meg,ő hogyan csinálja magának és figyelek.Megpróbálom leutánozni,ráérezni. Együtt gondolom összehozzuk azt,ahogy neki a legjobb,hogy utána már ösztönösen tudjam,mivel lehet jól kifacsarni belőle az utolsó szuszt is.Hogy miközben a számba élvez,jól rátudjak tapadni a számmal a farkára és kiszívni mindent belőle,miközben belém pumpálja az élvezetét.És nem hagynám abba a szopást,miközben épp folyik a sperma,hanem szerintem pont akkor kell jól megdolgozni,miközben átéli a gyönyört. Sok videóban látom,hogy a nők nem cuppannak rá a makkra,miközben folyik a pasi és élvez.Szerintem - igaz, nekem nincs kukacom - ez eléggé visszavehet az intenzitásból és nem tűnik jó szopásnak,de gondolom kinek mi...



Szóval én így gondoltam.Nyami :)

2018. okt. 29. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!