Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mért van az hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mért van az hogy a magasabb lányokkal szemben "meghunyászkodtok"?

Figyelt kérdés

Akár pasizás (csábítás) terén, akár az élet más részein, és nem meritek felvenni velük a "versenyt"?

Ha vannak itt 175cm feletti lányok ők is leírhatják véleményüket.



2018. okt. 27. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Én remélem hogy igen is bátrabbak a nem annyira magas csajok is! én sem vagyok magas pasi de nem csak ezért a zsánerem ha egy lány alacsony..
2018. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En magas lany vagyok, de ilyet nem tapasztaltam.

24L/178cm

2018. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem könnyű ez a magassággal, igen mindenkinek szíve joga eldönteni hogy n partnert párt stb szeretne, de ha valaki túl alacsony magas stb akkor még a nemtetsző tulajdonsága miatt nem kell a földbe döngölni..
2018. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? 160 centi vagyok, de életemben nem jutott eszembe, hogy "meg kellene hunyászkodnom".
2018. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magas lányként sose tapasztaltam ilyet. Inkább azt, hogy nekik könnyebb, mert találnak egymagas pasit minimum, én meg nehezen.
2018. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4#5 egyetértek. Ja es ha felveszem egy magassarkút 180cm felett vagyok... Igazabol lesz@rom ki mit gondol, hogy magasan nem kellene hordanom, de azert egy 165cm-es csajon tenyleg jobban áll, mint rajtam. Mellesleg tok jo, mert fenti nézetből mindenki vonzóbb.:D Az a előnyös póz.:D
2018. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!