Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utálom ennyire?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálom ennyire?

Figyelt kérdés
A sulinkban a kilencedikes kis ringyók rögtön rámásznak a dákókirályokra és a folyósón smárlonak eszeveszettül, én meg undorodom még egy csók vagy puszi tényétől is, pedig lenne kivel. (Minden irányból pasik vesznek körbe, az osztály fele már felnőtt pasikból áll) Az is baj, hogy nekem csak az olyanok jönnek be, akiknek a lánya lehetnék, de már ez is mindegy, mert a saját koromban se vetik meg a szexet se a csajok se a pasik. Volt már hosszabb kapcsolatom, de ott is csak azért csináltam, mert elvárta a másik fél. Nem értem miért utálom és undorodom tőle, mert a tizennyolcas csajok(mint én) már fűvel-fával dugnak. Az éretlen kisfiúkat(mint korombeli srácok) el se bírom képzelni még egy ártatlan randira se a közelembe. És nem értem, ha a legalább harmincasokat szeretem, akkor miért van bajom a nemi élettel? Ha az ilyenekbe tudok beleszeretni, akkor hogy lehet, hogy undorodom ettől? Felnőtt férfinak kell a szex, én meg felnőtt nőként mint egy hatéves, elhányom magam a gondolatától is.

2018. okt. 27. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen sok az analfabéta? Vagy a segílyes? Csak mert felnőttek nem igen járnak iskolába, ha csak nem képzést csinálnak...
2018. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végzős vagyok.
2018. okt. 27. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező szexelned. Majd ha 5 év múlva is még mindit ugyanezt érzed akkor el kéne gondolkodni nem ért e valami trama és elmenni egy pszichoanalízisre. Lehet simán csak asszexuális vagy.
2018. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Aszexualitás? Ha a szexre gondolsz, nit erzel? Meg egyedul megy?
2018. okt. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam ezzel, amíg el nem végeztem a középsulit. Aztán megismertem a páromat egyetemen - 5 évvel idősebb nálam -, és megváltozott a hozzáállásom.
2018. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondolattol is undorodom. Egyedül??? Elhányom magam ha erre gondolok🤢🤮🤬
2018. okt. 28. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Az aszexualitáshoz nem jár undor, úgyhogy más a probléma a fejecskédben. Valami gyerekkori trauma?
2018. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!