Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan adjam a barátom tudtára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a barátom tudtára, hogy utálom, hogy eroszakos az ágyban?

Figyelt kérdés

pár hete vagyunk egyutt, és nekem ennél joval tobb idő kell ahhoz, hogy az érzéseimről és a problémáimról beszéljek egy fiunak. szex közbe fojtogat , sorirja az allapcsom, és maga a szex is gyors, durva, és kemény. sztem azt hiszi hogy én ezt élvezem, pedig én pont a gyengédséget szeretem. szerintetek hogy mondjam el neki , hogy legyen kicsit visszafogottabb?

21/ L



2017. dec. 15. 21:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
szoritja *
2017. dec. 15. 21:52
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Te normális vagy?

24/F

2017. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem egészen értelek, hogy őszinte legyek....
2017. dec. 15. 22:02
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki!!

A szexhez elég nyitott vagy , a beszélgetéshez nem ?

2017. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Pont azt akartam írni mint a négyes..

Nem is értem ezt az egészet.. mit nem lehet ezen közölni?! Mond meg mit szeretsz és kész.. nincsenek gondolatolvasó emberek.

2017. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Napi kamu...
2017. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
En pl mar az elejen lealitottam volna es Megmondtam volna, hogy igy soha többet nem erhersz hozzam, mert gyengédségre vagyom es nem erre.. Ha nem érti, akkor csak dugni akar es hagyom.
2017. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Marmint nem a dugast, hanem a srácot hagyom.😂😂

24N

2017. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki. Ma sok csaj ezt követeli. Sok srác azért veszi fel ezt a viselkedésmintát, pedig nem érez rá késztetést, csak nem akar töketlennek tünni.
2017. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben, de a saját helyemben is ezeket még az aktus előtt tisztáznám.


" nekem ennél joval tobb idő kell ahhoz, hogy az érzéseimről és a problémáimról beszéljek egy fiunak "


De akkor minek fekszetek el? Miért nem vártok hónapokat? Nem lenne gáz. Ha meg a srác nem tud várni így járt, találnál sokkal jobbat.


23/f

2017. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!