Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan adjam a barátom tudtára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a barátom tudtára, hogy utálom, hogy eroszakos az ágyban?

Figyelt kérdés

pár hete vagyunk egyutt, és nekem ennél joval tobb idő kell ahhoz, hogy az érzéseimről és a problémáimról beszéljek egy fiunak. szex közbe fojtogat , sorirja az allapcsom, és maga a szex is gyors, durva, és kemény. sztem azt hiszi hogy én ezt élvezem, pedig én pont a gyengédséget szeretem. szerintetek hogy mondjam el neki , hogy legyen kicsit visszafogottabb?

21/ L



2017. dec. 15. 21:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

A lábadat szétteszed neki, de a szádat nem mered kinyitni, csak ha copni kell?

Ügyes vagy kisanyám....

Állítsd le. Szólj neki, hogy vagy tisztelettel bánik veled, vagy nincs szex. Állj a sarkadra. Ha te nem véded meg magad, szerinted ki fog?

2017. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
azért feküdtem le vele, mert csak egy egyalkalmas szexnek indult.. végül összejöttünk, és ha megtörtént már a szex is, akkor már egyértelműen szexelünk rendszeresen. mindegy, mindeki más, én ilyen vagyok. nem volt sok barátom, és ő 3dik férfi akivel lefeküdtem, tehát nincs sok tapasztalatom..
2017. dec. 15. 22:36
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Attól mert nincs tapasztalatod, még nem törvényszerű, hogy hagynod kell kihasználni magad!
2017. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Muter mesélte,hogy volt egyszer egy barátja, aki ilyesmi lehetett az ágyban, mint amilyet te írsz, de gondolom, nem ennyire durva; és ő azt mondta, hogy valszeg azért mer pr-stiktól tanult szexelni. És hogy ő nem ismerte azt, hogy előjáték, csak azt, hogy "jól meg kell d--ni a csajt. Valami ilyesmit mondott, már nem emlékszem pontosan. Szal hogy örömleányzóktól tanult valszeg, és azért volt ilyen kevésbé figyelmes, vagy ilyesmi.
2017. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
Akkor legegyszerübben egy rendes tökönrugással.
2017. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mondjam el egy 21 éves nőnek, hogy ne legyen együtt egy erőszakos állattal? Ja sehogy, mert ostoba :)
2017. dec. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyira irritál a sok ítélkező ember. Ne figyelj rájuk.

Szerintem tényleg próbálj meg a legőszintébb lenni, és csak ilyen egyszerűen mondd meg neki, ahogy itt leírtad.

Mondd meg neki, hogy kívánod meg minden, de neked ez túl sok, és legyen egy picit gyengédebb, közben is mondd, ha valami nem jó, feltétlenül. Nyugi. Ha fontos vagy neki, akkor nem fogja zokon venni, és meg is tartja, amit kérsz, ha pedig nem, akkor ez a srác nem éri meg... Sok sikert. :)

2017. dec. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért erőszakos állat ettől! Ha nem mondja a kislány neki, hogy ezt nem szereti, akkor honnan tudná?


Nekem volt olyan barátnőm, aki csakis kizárólag a lassú szeretkezést szerette, meg volt olyan is, akinek arra volt szüksége és csak úgy szerette, ha szó szerint agyon van bszva.


Legyen már bennetek egy kis érettség! Mindenki máshogy szereti, én is szeretem a durva szexet, de ettől még nem mondom, hogy aki a gyengédséget szereti az töketlen lenne.

2017. dec. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
33f
2017. dec. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!