Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van azzal baj, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van azzal baj, hogy a barátom nőjére szoktam néha kiverni?

Figyelt kérdés
Igazából nem vonzódok hozzá jobban, mint bármelyik jó nőhöz de ha már a birtokomba került pár meztelen kép róla akkor szoktam használni is, nem tudom miért de jobban szeretek olyan képekre/videóra masztizni ahol ismerem az "elkövetőket".
2017. dec. 11. 12:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Azzal van a baj, hogy képekkel meg videókkal élsz nemi életet. Miért nem keresel egy nőt?
2017. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 mert mint tudjuk csak az maszturbál akinek nincs csaja. Köszönjük Emese.
2017. dec. 11. 12:56
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
a barátodnak elmondanád? Mert ha nem, úgy gáz...
2017. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Achillesz lehet még Emese is. :)
2017. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#3 nem igazán szokott a szex beszédtéma lenni közöttünk szóval kicsit furán venné ki magát, volt már hogy dicsértem a csaját de szerintem ahogy ő se dumál a szexuális életéről, arra se lenne kíváncsi, hogy én miket szoktam csinálni.

Meg amúgy is most magyarázkodni, hogy bár verem rá de azért csak semmi pánik, mert nincs köztünk semmi, meg nem is lesz eléggé furcsa lenne.

2017. dec. 11. 13:11
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
nem dumáltok a szexről, de mégis van meztelen képed a csajról? kéne szólni rendőrségnek?
2017. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Ja, hogy van nőd, de te maszturbálsz, ráadásul egy ismerős nő képét nézegetve. Igen, van baj.
2017. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 kölcsönkérte a külső meghajtom amikor új oprendszert rakott fel, az már nem az én saram, hogy nem törölt le mindent.
2017. dec. 11. 13:26
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Vagy csak a kitörölt elemekhez vissza állító progit használtál, te kis huncut :)
2017. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó barát vagy,tényleg..

Amúgy még az is lehet,hogy direkt "hagyta meg" neked a képeket,mert tisztában van vele,hogy pi nát úgysem fogsz látni,talán nem is láttál még.

Ez esetnem rendi a fiú.:)

2017. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!