Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van azzal baj, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van azzal baj, hogy a barátom nőjére szoktam néha kiverni?

Figyelt kérdés
Igazából nem vonzódok hozzá jobban, mint bármelyik jó nőhöz de ha már a birtokomba került pár meztelen kép róla akkor szoktam használni is, nem tudom miért de jobban szeretek olyan képekre/videóra masztizni ahol ismerem az "elkövetőket".
2017. dec. 11. 12:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
*esetben
2017. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#10 ha mondjuk másoknak mutogatnám vagy feltölteném valahova még érteném is, hogy miért vagyok sz.ar barát de így, hogy csak saját használatra tartottam meg nem tudom mégis, mivel toltam ki vele vagy a barátnőjével.
2017. dec. 11. 13:55
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Feltettél egy kérdést, amiben véleményt vársz. Mi elmondjuk, hogy ez a történet miért visszataszító a barátod szempontjából, erre leállsz velünk vitázni, hogy igenis, Te semmi gáz dolgot nem csináltál. Akkor minek kérdezed? Minket nem kell meggyőzni. Visszaéltél a barátod bizalmával, ez a kiindulópont. Ha nem adta magától a képeket, és Te nem mernéd neki bevallani, az mindent elárul. Az meg szép, hogy nem adod tovább, az nem érdem, mert az már vastagon BTK lenne.
2017. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Fordított esetben,neked hogy esne,hogyha megtudnád,hogy a barátod birtokában van bizonyos ideje a te barátnődről pár meztelen fotó?

Hagynád a francba,mondván úgysem teszi fel a netre..?

Furcsa gondolkodásod van.

2017. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#13 a többség nem a kérdésre adott választ hanem azon rugózott, hogy hogy kerültek hozzám a képek és ez alapján ítélt el, amihez minden joga megvan csak ha már itt hűtitek a szátokat akár az eredeti kérdésre is lehetne legalább mellékesen válaszolni.


#14 fordított esetben sose tudnám meg, ahogy ő se fogja megtudni. Amúgy meg a kérdés nem arra irányult, hogy mennyire etikus az adott képeket megtartani hanem arra, hogy mennyire etikus olyan nők képeit szexuális segédeszközként használni akiket amúgy szegről végről ismerek.

2017. dec. 11. 14:37
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

mégis milyen választ vársz egy ilyen abszolút semmilyen kérdésre. inkább ahogy látom, csak rajolsz, hogy vannak pucér képeid a csajról és izgatónak találod. és ha őszinte lehetek, szinte 99% a pasiknak kiverte volna a farkát, kivéve ha csúnya a csaj.

bár nagyon nagyon nehezen hiszem, hogy kölcsönkér tőled egy vinyót, rámásolja a cuccot és úgy adja vissza.

hihetőbb lett volna, ha te kéred kölcsön és ő elfelejtette, hogy rajta van és te kutakodtál.

2017. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Haver egyik exéről nekem is van pár szaftos képem. Szerencsére haver nincs rajta! :D

Volt, hogy kirántottam rá. :)

2017. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.

Az a gáz, ha van nőd, és ennek ellenére más nőre vered a fa$zod.

2017. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki kire az mindenkinek a magánügye, de hogy meztelen képed van a barátod csajáról,a z már inkább gáz szerintem.
2017. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak nehogy megtudja

Meg igazi csajra kéne verni, nem fotóra

2017. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!