Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor az a jó ha 1 lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor az a jó ha 1 lány házasság előtt lefeküdt már sok fiúval vagy az ha szűz?

Figyelt kérdés

Ezt már nem értem mondják fiatal lányoknak szexelj sokat de az miért jó hogy amikorra már komoly kapcsolata lesz megdugta nagyon sok pasi?

Miért nem az a jó amikor még nem nyúlt hozzá senki, ő veszi el a szüzességét, és tudja hogy csak ő volt benne?

Minthogy ujjal mutogatnak rá hogy ja már én is megdugtam



2018. okt. 28. 10:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

értelek

de akkor az a pasi aki a nagy Ő lesz az is szűz vagy Ő dughat jobbra-balra?

2018. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#10. Hát épp ez az hogy megfogta xd

#11. Egy fiú jobb ha tapasztalt

2018. okt. 28. 13:36
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

na elmész a tudod hova

a nők legyenek Szűzek de a Pasi meg tapasztalt mégis ezt hogy gondolnád kivitelezni?!

2018. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
Néha sajnálom, hogy a kérdezőt, a kérdést nem lehet lepontozni....
2018. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

azt mi van ha minket az zavarna h hány punciba volt előttünk



nem azért de ez az elvárás megint nem fer a nőkkel szemben

megint oda jutunk ki hogy akinek faasz van a lába között annak mindebt lehet

2018. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

Tegyük fel,hogy az első alkalom borzasztó.

Utána te szívesen feküdnélle azzal a sráccal?

Szerintem tovább kell lépni ha valahol hiba van a kapcsolatban.

A sex ugyanúgy része a dolognak,van akivel megy van akivel nem.


Nem mondok számot mert van akinek 40is kevés és van aki màr attol is kiborul,ha lány előtte smárolt valakivel.


Egyik véglet sem jó. Nem hiszem,hogy egy lánynak a férjével kell megtapsztalnia mindent...mert akkor biztosan nem tapasztal meg mindent.

2018. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
16 évesen ismertem meg a feleségem ő akkor 15 éves volt! Igazi tini szerelem 3 hónap eggyüttjárás után vettem el a szüzességét. Előtte én 2 nővel voltam őt kicsit ez zavarta! Én viszont őrülök hogy nem járt benne senki! Egymáshoz csiszolódtunk abszolút nem számított a tapasztalatlanság! És meg sem fordul a fejében hogy nem élte ki magát!22 éve vagyunk együtt egymás mellett váltunk felnőtté! 2 gyönyörű gyerekünk van és imádjuk egymást! 38ff
2018. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik ha inkább kevesebb mondjuk 5 6 vagy annál kevesebb ,ha jo bőr és szűz akkor top 10 ami nem létezik szóval beérem top9 töl 6 ig akinek 20 volt vagy több nem tetszik de az ágyban dől el minden.
2018. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

17!

most jön a java még, 40 felé mindenki begajdul.

tapasztalatom, hogy a legtöbb olyan aki nem élte ki magát, ilyenkor lép félre...nemtől függetlenül!

2018. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19, ez korosztálytól függetlenül probléma, ha valaki nem éli ki magát.

Pont ma jelentette be egy barátnőm, hogy szakított vele a pasija a fenti ok miatt. A barátnőm volt neki az első csaja, vele is vesztette el, de most eljutott a srác arra a pontra, hogy ő még más puncit is akar látni 20 évesen...

2018. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!