Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor az a jó ha 1 lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor az a jó ha 1 lány házasság előtt lefeküdt már sok fiúval vagy az ha szűz?

Figyelt kérdés

Ezt már nem értem mondják fiatal lányoknak szexelj sokat de az miért jó hogy amikorra már komoly kapcsolata lesz megdugta nagyon sok pasi?

Miért nem az a jó amikor még nem nyúlt hozzá senki, ő veszi el a szüzességét, és tudja hogy csak ő volt benne?

Minthogy ujjal mutogatnak rá hogy ja már én is megdugtam



2018. okt. 28. 10:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%

Egyik szélsőség se jó.

A feleségem 6 kapcsolata ideális.

2018. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Is.... 😁
2018. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Titeket nem zavar hogy előttetek már mással is volt?
2018. okt. 28. 10:51
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

Miért zavarna?

1; én is voltam.

2; most velem van

2018. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

ritka az a lány aki képes kibírni szex nélkül manapság, főleg ha jól is néz ki.

Nagyon vallásos esetleg, de manapság náluk is ritka.

Nekem egyáltalán nem szimpatikus dolog az, ha a lány mindenkivel összefekszik, nem azt mondom hogy szűznek kell lennie, dehogyis, de legyen annyi tartása, hogy egyéjszakás kalandokat elkerülje.

26f

2018. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az a gázabb, ha 40 éves korára rájön, hogy ő elkésett, nem élte ki magát, majd az addigi megalkudott élete úgy tör ki belőle hogy elkapja a kapuzárási pánik, és a válás előtti egy-két hónap alatt elkezd kapkodni, felhívóan öltözködni és flörtölgetni ahol tud.

Lehet ezt eltagadni, de az életben az tapasztalható, hogy rohadt sok ilyen megtörténik a színfalak mögött. Tehát akkor mégse az a megoldás, hogy a saját démonaink miatt leszabályozzuk a másik életét rajtunk kívül is.

Csak egy jótanács...

2018. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Nőként azt mondom, szerintem egyik véglet sem jó. Ahogy általában... nem érdemes végletekben gondolkodni, az arany középutat kell megtalálni.
2018. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

Semmiképp nem jó ha sokàig szűz valaki.

Gondolom nagyon fiatal vagy még.

Ki kell ismerni a sajàt testedet is, mi esik jól, mi nem. Nem kell 100al lefeküdni. Miért is hagynàd ki ezeket az élményeket? A férfiak is a tapasztalt nôket szeretik, aki tudja mit kell csinàlni. Tudod van az a mondàs,hogy kurvàból lesz a jó feleség. Ne szó szerint vedd, de van alapja!

Az sem jó ha valaki fűvel, fàval... De nagyon konzervatívan gondolkodsz. 27nô

2018. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az a jó ha szűz, de nem akar a házasságig várni, hogy elveszítse velem.
2018. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

A házasság nem arra való, hogy 20-30-40 éves fejjel fedezd még csak fel a saját testedet, beleértve a szerelmedét, akivel - elvileg - örökre tervezel. Nem kell fűvel-fával szexelni, de azzal már meg lehet fogni egy pasit (akivel hosszabb távra tervezel), ha jó vagy az ágyban és pontosan tudod, mire van szükséged és ráérzel az ő igényeire is.

Párom előtt csak 1 pasival feküdtem le, így nem voltam se tapasztalatlan, se "agyonhasznált", amivel annyira megfogtam őt, hogy már 1 hónap után kijelentette, hogy feleségül vesz. :)

2018. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!