Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuális kérdés, ti belemenn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális kérdés, ti belemennétek vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm akivel jóban vagyok, és aszexuális.

Arra kért meg, hogy ő csak pucsít, betehetem neki, és élvezzek el benne mert gyermeket szeretne.

Teljesen kihagyna, semmilyen kötelezettségem nem lenne.

Egyedül képes felnevelni, és azzal indokolta, hogy szeretene anya lenni, neki is jár a gyermeknevelés öröme, akkor is ha aszexuális.

Mivel egyedülálló, így beültetés kilőve, ahogyan egyéb más lehetőség is.

Egyrészt megtisztelő, és szeretnék gyermeket (van már kettő), de bennem felvetődnek egyéb lelki gátak.

Értem én és tudom, hogy simán képes egyedül felnevelni, de engem lehet gátolna az, hogy teljesen kizárna a gyerek életéből, nem fair senkivel szemben, és nagyon sajnálnám ha legalább minimálisan nem vehetnék részt a nevelésében.

Tudom, rengeteg a gátlástalan, gyermekét egyedül és magára hagyó pasi, de én nem ilyen vagyok, és talán ez gátol hogy megtegyem. (Talán ha engedné, hogy legalább lássam, vagy segítsek némiképp, könnyebb lenne.)

Ti mit gondoltok erről?



#teherbeesés #aszexualitás #gyermeknemzési lehetőségek
2018. okt. 26. 09:16
1 2
 11/19 Williamspear ***** válasza:
30%

Most komolyan! Ti normálisak vagytok? :o


Ha annyira "jó ember" a hölgy, akkor mit fog mondani a gyermekének az apjával kapcsolatban?

"Kicsim! Apukádnak bepucsítottam, mert én aszexuális vagyok! Így sem babázni, se focizni nem fog veled soha!"


Egyáltalában hol van itt a szülői szeretet és felelősség kérdése?!


Nem vagytok normálisak! :merges:

2018. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jéézusom, bele ne menj!
2018. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát a kérdés nem könnyű abból a szemszögből tekintve hogy mennyire vagytok közeli viszonyban, napi kapcsolatban stb. Minden nőnek meg van a szabadsága hogy anya akarjon lenni, neked meg amiatt a legkevésbé kell paráznod hogy apa leszel, vagy hogy nélküled nő fel. Neked ebben nincs szereped semmilyen módon, gyakorlatilag csak a sperma bank szerepét töltöd be. A hölgy dönthet úgy hogy gyermeket szeretne vállalni, a gyermekét meg nem éri majd veszteség mert egyáltalán nem lesz apja, nem lesz aki hiányozzon neki. Neked csak ki kell maradni ebből és kész. Nem leszel az apja, nincs min görcsölni.
2018. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mesterséges megtermékenyítés spermabankból még meg sem fordult a fejében?
2018. okt. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14#:

Mint írtam már ezek a dolgok nem úgy működnek, hogy oda mész heló... kapsz egy könyvet/leírást a spermium hordozó emberről, aztán ezt kérném inszeminálni...

Nem egyszerű, és Ő sem egy mai csirke.

Ezt látta a legegyszerűbbnek, és mgekérdezett mint egy jó barátot. ("mindenkinek jó lenne így").

És mivel én ebben nem vagyok biztos, ezért kíváncsi voltam más véleményére.

2018. okt. 29. 10:53
 16/19 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy ez egy hosszas, macerás folyamat, de szerintem korrektebb veled, meg minden olyan pasival szemben, akit jelenleg ismer, sőt talán még a születendő gyerekkel szemben is, mert ha ti ketten nemzitek meg, gyakorlatilag bármikor lehetősége lenne megismerni az apját, mégis megfosztjátok ettől... ha érted. Belemenni ilyesmibe szerintem vakmerő döntés akkor is, ha régóta ismered a nőt, nemleges válasz esetén meg szintén te leszel a paraszt, hiszen nem vagy hajlandó "kisegíteni" őt, éppen ezért nem túl fair, hogy ilyen válaszút elé állít.
2018. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A hölgy szemszögéből írok. Én is aszexuális vagyok, és nagyon szeretnék gyereket, de a szexuális irányultságom miatt nem találok párt magamnak. A kérdésben lévő megoldást a gyerekvállalásra elég körülményesnek tartom, főleg azért, amit már előttem is írtak, hogy ez nem csak az anyáról és az apáról szól, hanem a gyerekről is, aki lehet, hogy idősebb korában kíváncsi lesz az apjára. Amennyi elvált család van manapság, az alapján egyáltalán nem lenne kivételes eset, hogy nem él együtt a gyerek az apjával, de azért az szerintem elég ritka, és nem is fair, hogy egyáltalán semmiféle kapcsolata nincs a gyereknek az apjával. Ezért szerintem ne vállald be.


Az aszexuális ismerősödnek pedig azt tudom tanácsolni, hogy fogadjon örökbe egy gyereket. Valószínűleg én is így fogom megoldani, ha eljutok odáig.

2018. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Ahogy írod, Téged zavarna, hogy nem vagy benne a gyerek életében. Inkább csak indokokat gyűjtesz, hogy hogyan mondhass nemet. (:
2018. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kamu, legalábbis velem is történt hasonló, de azért mégis más. A nő nem aszexuális, de nem akar pasit, hanem egyedül akarja a gyereket. Viszont én ajánlkoztam, mert eléggé bejön a leányzó. Viszont nekem ugyanazok a problémáim voltak, mint a kérdezőnek. Én túlontúl szeretem a gyerekeket ahhoz, hogy lemondjak a sajátomról. Végül közös megegyezéssel nem lett semmi a dologból. (mellesleg nekem nincs gyerekem, mert az asszony meg nem akar)
2018. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!