Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuális kérdés, ti belemenn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális kérdés, ti belemennétek vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm akivel jóban vagyok, és aszexuális.

Arra kért meg, hogy ő csak pucsít, betehetem neki, és élvezzek el benne mert gyermeket szeretne.

Teljesen kihagyna, semmilyen kötelezettségem nem lenne.

Egyedül képes felnevelni, és azzal indokolta, hogy szeretene anya lenni, neki is jár a gyermeknevelés öröme, akkor is ha aszexuális.

Mivel egyedülálló, így beültetés kilőve, ahogyan egyéb más lehetőség is.

Egyrészt megtisztelő, és szeretnék gyermeket (van már kettő), de bennem felvetődnek egyéb lelki gátak.

Értem én és tudom, hogy simán képes egyedül felnevelni, de engem lehet gátolna az, hogy teljesen kizárna a gyerek életéből, nem fair senkivel szemben, és nagyon sajnálnám ha legalább minimálisan nem vehetnék részt a nevelésében.

Tudom, rengeteg a gátlástalan, gyermekét egyedül és magára hagyó pasi, de én nem ilyen vagyok, és talán ez gátol hogy megtegyem. (Talán ha engedné, hogy legalább lássam, vagy segítsek némiképp, könnyebb lenne.)

Ti mit gondoltok erről?



#teherbeesés #aszexualitás #gyermeknemzési lehetőségek
2018. okt. 26. 09:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Ez a kérdés akkora kamu, mint ide New Orleans.

Beszarok mekkora hülye vagy

2018. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves egyes, leülhetsz tényleg egyes.

Nem kamu a kérdés.

2018. okt. 26. 09:20
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ne ted meg... Nem a nevels a gond hanem a gyerek kivancsi lesz az apjara...
2018. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha a nő normális, úgy érzed rá lehet bízni egy gyereket akkor hajrá.

Amúgy meg te nem magára hagyod a gyereket, hanem nem kérnek belőled, ez az ő döntése, csak akkor tedd meg, ha ez megfelel neked, ha mindenképp akarnál kapcsolatot a gyerekkel a nő meg nem akarná ezt, akkor ne tedd meg. Amúgy meg a gyereknek szerintem az sem tesz jót, ha csak néha, közbe közbe látja az apját vagy ilyesmi (hasonló helyzetben voltam), tehát vagy ott vagy egy gyereknek normálisan, vagy egyszerűbb ha hagyod.

2018. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha szeretnéd hogy min. 18 évig a jövedelemed 20%-a egy olyan gyerekre menjen akit nem is láthatsz akkor nosza.

Mert most úgy gondolja hogy nem kér semmit tőled .... eltelik 1-2-3 év és mindjárt jól fog jönni a tartásdíj.

Ezt nem lehet lepapirozni, mert nincs rá jogi háttér.

2018. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5:

Erre a legkevésbé van szüksége, jó anya lenne mert rendes ember, de mivel axeuális én nem akarnék vele kapcsolatot.

Pont ez a bajom, hogy jó nő, én pedig minden alkalmat kihasználok amit tehetek (szingli vadász vagyok) illetve már elváltam.

Tehát nagyon kihasználnám a helyzetet, ráadásul nyilván több alkalmas lenne amíg össze nem jön, kedvelem is tehát lenne némi érzelem is, de gátol a tudat, hogy a gyerek apa nélkül nőne fel, és milyen apa vagyok...

2018. okt. 26. 09:38
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Kérdés, hogy mennyire és mióta ismeritek egymást ?

Másrészt, miért nem a közös jövőn gondolkodtok elsősorban ?

Mert rendben, hogy ő egyedül szeretne gyermeket, te meg vagy elég kedves spermám kölcsönözni neki, de ez nem így megy !

Egy gyermek, hatalmas felelősség !

Nem csak anyagilag, de a szülői háttért tekintve is megfelelő stabilitásra van szüksége, egészen pici korától fogva, a lelki fejlődését is tekinve !


Elfogadható, az, hogy te erről miképp vélekedsz, de ha érzelmek és közös jövőkép ezenkívül nem játszik, akkor butaság lenne közös gyermeket tervezni !

2018. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván nem hazudsz van egy nő aki a kollégád és megkér, hogy csináld fel csak úgy kötelezettség nélkül, miközben bár asszexuálisnak mondja magát simán találhatna párt magának akit szeret, akivel gondoskodnak egymásról és a gyerekről, totál hihető.
2018. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7:

Nem akarnék vele komoly kapcsolatot, mert nekem egy jó kapcsolat egyik legjelentősebb alapja a szex.

Mint írtam, a felelőség megvan a részéről (nem egy csitrről írtam), az anyagi háttér és egzisztencia is, illetve az értékekkel sincs semmi probléma.

Náélam pedig pont ez ami meggátol, hogy megtegyem, azért mert elváltam attól még előttem is a családkép egy anya egy apa és gyerek/gyerekek.

Én is apa nélkül, illetve keveset látott apával nőttem fel, nem igazán volt jó érzés pedig pasi vagyok.

Egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy más miként reagálna ilyen kérésre.

2018. okt. 26. 10:05
 10/19 A kérdező kommentje:

8#:

Nem, azért mert az emberek többsége gátlastalan mindenkit és mindenhol... típus, a gyerekek pedig le vannak tojva, azért vannak kivételek!

Családot és gyermekeket szerető és tisztelő emberek.

Ne tévesszen meg a kérdés helye, azért itt tettem fel mert szexuális tartalmú, tehát itt a helye.

A másik dolog az, hogy egy normális értékrendel megáldott embernek sosem egyszerűm a sorsa.

Értem ezalatt, hogy nem talál magának megfelelő aszexuális partnert, nem egy szórakozóhelyen vagy ismeretlenekkel szétszexelő típus, az egyéb érveket pedig már leírtam!

Mi ebben oilyan hihetetlen?

2018. okt. 26. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!