Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hogy aszexuális lettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy aszexuális lettem?

Figyelt kérdés
Az utolsó párkapcsolatom nagyon rosszul végződött,egy évvel ezelőtt szakítottam a párommal,azóta sem volt senkim és valahogy nem tud érdekelni a szex. Ha közeledtek is felém ilyen téren akkor megundorodtam pedig régen nem volt ilyen.

2018. szept. 2. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg átmeneti állapot. Ha találsz valakit, akivel megszeretitek egymást, talán visszatér a nemi vágy. Esetleg érdemes lenne egy hozzáértővel beszélgetni erről.
2018. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Próbáld meg felfogni az életet úgy, hogy egyszer élsz! Mindent ki kell próbálni. Ha nem akarsz komoly kapcsolatot, akkor csak “tarts” egy szeretot. Engedd hogy szeressenek. Hidd el, nem akarsz lenni egy remete pár év múlva. Élj pozitivan ;) 29L
2018. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem is túl sok idő maradt ki az utolsó kapcsolatom óta. Aztán azóta meg egyszerűen valahogy meghalt bennem az ösztön, vagy nem tudom. Egyszerűen képtelen vagyok olyan lenni mint voltam és kéne. Nem tudok csókolózni. Valahogy nem indul be úgy ahogy kéne. Én is érzem, hogy borzalmas vagyok, de már mondták is. Valahogy nagyon eltávolodtam ilyen szempontból, pedig mostanra már nagyon vágynék valamire. De nem tudom mi lehet.

Viszont aszexuálisnak nem vagyok az, mert az nem ezt jelenti. Szexuális vágyaim, meg libidóm van, csak egyszerűen már nem tudom kiadni magamból, nem tudom megélni. Azért az elmúlt időszak után már muszáj kijelentenem, hogy valami nagyon nincs rendben.

2018. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!