Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexualis vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexualis vagyok?

Figyelt kérdés

megismerkedtem egy sraccal, meglehetosen ugyetlen volt, adtam neki nehany instrukciot mit hogyan szeretek....

hasznalja is a tippeket, de az eredmeny nem az igazi....

csokolgatas harapdalas helyett nyalogatja a nyakam / hasam , amitol kb. ugy erzem mintha egy kutya nyalogatna.... nagyon kellemetlen erzes

szopogjtja a mellbimbom, de az kifejezetten fajdalmas

markolasza a mellem, ami atmegy olyan fajdalomba hogy megkerem fejezze be...


velem van a baj?

mit csinaljak?


en 26 vagyok , a srac 28


2018. aug. 29. 14:03
 1/4 A kérdező kommentje:
voltam massal, aki jol csinalta, de nem tudom pontosan mit hogyan, valahogy harmoniaban volt a nyelve, ajkai, keze... , csak arra emlekszem hogy nagyon jol csinalta....
2018. aug. 29. 14:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt azért tudod, mit jelent az aszexualitás?

Nem, mi?

Az aszexuális nem érez szexuális vágyat senki iránt.

Gondolom, hiába vagy már 26 éves, valamiért szellemileg még nem értél meg a szexre. Annak át kell tudni adnod magad, belefeledkezni a pillanatba. Ahogy olvasom, téged nem kifejezetten köt le a dolog...

2018. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aszexuális nem vagy, ha van indíttatásod a szexre.

Nem vagyunk egyformák, de szerintem a kommunikációnak működnie kéne jobban.

Én olyan tippet adok ami egy hasonló esetben nekem bevált, mivel szerettem a partnerem, de nagyon gátlásos voltam és előtte 3 évig senkivel nem voltam.. szóval bátorságot vettem és megkértem, hogy a kezét adja oda, simogattam magam, ahogy nekem jó volt és őt meg irányítottam. A szex bizalom, ez pedig ezt jelenti, megbízni a másikban, hogy örömet szeretne szerezni nekem. Lehet megkérni hogy finomabban, gyengédebben csinálja, megdícsérni, ha jó.

2018. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem aszex vagy, hanem szar a partnered, keress jobbat.
2018. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!