Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt aszexuális/alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt aszexuális/alacsony libodójú férfiak? Ti milyenetek vagytok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy a férfiaknál miben nyilvánul meg az ilyesmi.

Kívánjátok-e a szexet és milyen szexet, mennyire vágytok csókra, ölelésre, stb.


2018. ápr. 25. 17:12
 1/2 Ramone ***** válasza:
100%

Nem mondanám magam aszexuálisnak csak az életvitelem hasonlít rá... Megtanultam kezelni a kangörcsöt így nem alazom porrá magam minden olyan ember előtt akinek pin@ja van. Úgy gondolom hogy nem lètszüksèglet a szex csupán egy élvezeti forrás mint a dohányzás vagy az alkoholt vagy kinek mi. Éppen ezért alkalmazkodó típus vagyok. Ugyanúgy elég a heti egy szex is mint mondjuk a napi egy vagy kettő... Nem ettől teszem függővé a kapcsolatomat és szerintem ez így van jól...

Döntsd el magad hogy alacsony e a libidom vagy aszexuális vagyok vagy csak szimplán elég érett ahoz hogy más dolgokkal kössem le magam mint a dugás éjjel nappal

2018. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelen.

Már az alap inger sincs meg, néha előhozza valami, de valószínű valami olyan tápanyag, ami doppingolja a szervezetet.

Lehetne szedni rá gyógyszert, de annak meg annyi mellékhatása van, hogy attól még rosszabb minden.

Kb az orvostudomány nem tart még ott, hogy ezt megoldja nálam.

Párom, barátnőm sincs ezért, az indíttatás sincs meg rá, hogy keressek. Minek?

Sőt, ilyen formában valahogy sokkal jobban idegesítenek a nők, nagyon kevés az, amelyik nem.

Furcsa más szemmel nézni így a nőket, szimplán emberként.

Furcsának tűnik a tetszeni vágyásuk, a megsértődésük, a szép nőknek a felsőbbrendűségi, lekezelő viselkedésük.

Remélem tudtam segíteni.

2018. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!