Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuális lettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lettem?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy se veled se nélküled kapcsolatban ,lassan fél éve és kikészít.. A srác egy végtelenül normális, odaadó pasi , akivel komoly kapcsolatot szeretnék, de ő nem velem akar komoly kapcsolatot. Azt mondta ,hogy számára nincs meg a szikra, de szexkapcsolatot el tudna velem képzelni. Lassan véget szeretnék vetni ennek, mert mostanában azt vettem észre ,hogy amikor másokkal randizok (akik valóban helyes emberek), nem érzek semmity. Sem vonzódást , se semmit, mivel RÁ gondolok közben. Aszexuális lettem, vagy mi történt? Máshoz is fogok még vonzódni? Csak mert eddig kb minden szembe jövő pasit vonzónak láttam.. Most meg senkit csak őt. 21/L ő pedig 31/F
2017. szept. 9. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van: miért jó szopatni magad?
2017. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Illetve eddig egész nap a szex járt a fejemben, most meg nem is gondolok a szexre kb soha, csak amikor vele találkozom.
2017. szept. 9. 12:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szivatom magam.. Kb egy hónapja mondta ezt el nekem , és hamarosan véget vetek ennek. Csak a kérdés hogy mi a fene történt velem, mert teljesen megváltoztam.
2017. szept. 9. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy aszexuális ha gondolsz a szexre mikor találkoztok. Szerintem inkább szerelmes vagy.
2017. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindegy.. Szerintem belezúgtam, mert tényleg eszméletlenül kedves , figyelmes velem, szóval lelkileg is passzolunk. Ezért nem értem miért nem akar engem :/
2017. szept. 9. 12:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is #4-es. Szóval szerintetek mit tegyek? Nem fog belém szeretni , vagy meg van rá az esély?:(
2017. szept. 9. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha idáig csak a szex kellett tőled,akkor egyáltalán nem fog veled komolyat akarni,a szerelem meg szexkapcsolatban nincs. Úgyhogy én a helyedben most ezt abbahagynám,mert ennél komolyabban is sérülni fogsz. Ha mostanáig nem szeretett beléd ezután sem fog,mindegy milyen kedves és figyelmes.
2017. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem köze sincs az aszexualitáshoz a történetednek, ezt nem igazán értem, hogy jött ide. Aki aszexuális, az érezhet vonzalmat, szerethet bárkit, de fizikailag nem szeretné ezt megélni, ergo nem szeretne szexelni. Itt inkább csak arról van szó, hogy érzelmileg is kötődsz most már az említett férfihez, megkedvelted, tán szereted is őt, ezért nem tudsz másra lehetséges társjelöltként tekinteni. Hogy ha ő teljesen biztosan kijelentette, hogy nem szeretne tőled semmi komolyat, akkor célszerű lenne az egésznek véget vetni. Ha belemész egy szexkapcsolatba, akkor csak egyre jobban elmélyülnek az érzéseid, még jobban fájni fog, hogy ő nem akar téged egy rendes kapcsolatban. Gyorsan rántsd le a sebtapaszt szerintem, úgy kevésbé fog fájni. Egy darabi rossz lesz, de túl fogod élni, jól leszel. Lesz más, ez miatt ne aggódj.
2017. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Azt hiszem az elválás lesz a legjobb döntés, csak ne fájna ennyire :(
2017. szept. 9. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!