Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg van olyan köztetek, aki tudatosan szexpartnert keres?

Figyelt kérdés

Erre csak a férfiak vágynak? Vagy ti, nők is, csak nem meritek bevallani az előítéletek és a megbélyegzések miatt?


22F



2018. okt. 24. 17:03
1 2
 11/13 he84 ***** válasza:

Ja, vannak ilyen lányok/nők. Én magamnak a csak szexkapcsolatot nem szeretem. De például a laza kapcsolat oké nekem, ami a szexkapcsolat és a komoly párkapcsolat között van. Hasonlít némiképp a barátság extrákkal viszonyhoz. Nekem minimum barátság kell ahhoz, hogy legyen intimítás. Jelenleg pont egy laza kapcsolatban vagyok benne és jó. Nem csakis szexről, meg egyéb intim dolgokról szól ebben nálunk minden.


Nem kérek privit!

2018. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nőknek könnyebb a hétköznapi életben is találni valakit. Én pasikén neten keresek mivel idősebb nőre vágyom magamnál.

Nők akik rondának irjátok magatokat, másnak meg lehet tetszetek és a szex minősége sem azon múlik. 25f

2018. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen! En! En szexpartnert keresek csak nő legyen! Biszex csaj vagyok es biszex vagy leszbi csajszit szeretnék!

Mielott barki rosszindulatoskodna, nem vagyok ferfi, se kamu!

20/L/BI

2019. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!