Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartnert baráti körből? (L)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnert baráti körből? (L)

Figyelt kérdés

Nem akarok komoly kapcsolatot jelenleg. Viszont a baráti körömben van egy srác aki nagyon tetszik. Viszont félek, hogyha vége a szexkapcsolatnak, azzal vége a barátságnak is. Valakinek van tapasztalata ilyen téren? 20/L


Választ ide kérek, nem pedig privátban.


2018. okt. 8. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ez kb igy fog történi pontosan....
2018. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ilyen dolog engem is foglalkoztat. csak az a baj hogy én kapcsiban vagyok de izgat nagyon egy csajszi szivesen megdöfném csak félö h vége lesz a kapcsimnak szerintetek?
2018. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Megértem, hogy egy ismerős, és szimpi sráccal akarsz szexelni, meg azt is, hogy mindezért a lehető legkevesebb energiát akarod befektetni, de én nem tenném. Bármikor elszolhatja magát, vagy henceghet esetleg, vagy direkt kibeszél, ha valamiért nem úgy táncolsz ahogy fütyül.


A "hatalmi" státusz nagyon meg tudja változtatni a jellemeket!

Igen, akkor a barátságnak is vége lesz, sőt kettészakadhat a baráti kör, ha viszály lesz köztetek. Olyant keress, akinek érett a gondolkodása, és minden helyzetben úriemberhez méltóan tud viselkedni. Vannak helyes pasik, meg jó szeretők máshol is ;-)


Ha valamit félreérthetően írtam, vagy szeretnél még beszélgetni, akkor írj bátran


F29

2018. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ne onnan válassz! Rámegy a baráti köröd minden viszonya.


Keress egy szexpartnert!


Írj, ha gondolod!

2018. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Meg bizony
2018. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Eddig csak baráti körből volt szexpartnerem. Sokkal könnyebb volt egy régebb óta ismert személlyel szexkapcsolatot kialakítani, mint egy vadidegennel, mert bizalom szempontjából már előnyben voltak és ismertek is.

Ha nem csináljátok rosszul a dolgot, nem fog a barátság rámenni.

2018. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ilyet pont olyan korbol kell szerezni akivel nem vagy napi kapcsolatba.
2018. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Boszorkány_ ***** válasza:
Semmiképp se menj bele, sírás is lehet a vége.
2018. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez csak attól függ te és a pasi hogy tudjátok kezelni.

A baráti körben van olyan csaj akivel párszor lefeküdtünk, mégsem változott meg semmi. Tudta ő is meg én is, hogy ez "csak" szex. Nem képzeltünk bele többet nem is akartunk többet és a vadabb kicsit durvább fétiseinket sem éltük ki egymással.

Jó volt amíg volt, de nem csináltunk ügyet belőle.

27F

2018. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem csak a barátságnak lesz vége, hanem a komplett baráti kört is bukod.

Felejtsd el.

Nem véletlen mondják, hogy “házinyúlra nem lövünk”

2018. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!