Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg van olyan köztetek, aki tudatosan szexpartnert keres?

Figyelt kérdés

Erre csak a férfiak vágynak? Vagy ti, nők is, csak nem meritek bevallani az előítéletek és a megbélyegzések miatt?


22F



2018. okt. 24. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez milyen ostobaság megint?

Miért csak a férfiak vágynának szexre?

Én pont leszarom, ki mit gondol rólam, vagy az életvitelemről. Nem azért születtem meg, és nem azért létezem, hogy valamiféle elvárásnak, vagy mások igényeinek akarjak megfelelni. Szerintem a monogámia természetellenes és egészségtelen. Nekem nem célom kölyköket terelgetni, és koszos alsógatyát mosni.

Én csak jól akarom magam érezni a világon, és ehhez kell szex, kaland, izgalom. Ennyi. Bárki előtt vállalom, hogy ilyen vagyok.

2018. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, mi is... Bár valószínűleg jóval kevesebben vagyunk.


És mielőtt jönne a priviroham: nem, nem itt keresek. 45 vagyok, ronda és kövér.

2018. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Hagyjuk már! Nem mindegy hol keresel? Miért nem lehet esélyt adni valakinek csak azért mert a GYIK-on próbálkozik be?
2018. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez nem társkereső. A legtöbben nem azért vagyunk itt, hogy pelyhedző állú, kanos kisfiúknak nyújtsunk szűztelenítő szolgálatot
2018. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, lett már sok helyről szexpartnerem. Volt aki az utcán szólított le, volt aki baráti társaság alapján, stb. Tudatosan nem keresek, úgyis lesz, alakul.
2018. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nen! Csak egy kant aki jól megdug!
2018. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6!

Itt vagyok! ;-)

2018. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, én szexpartnert keresek, kapcsolat biztos nem kéne. :)


A szex az jó, arról nem mondanék le soha... de (mint már mondtam) kapcsolat nem kéne. Akinek ez nem tetszik, az menjen gyorsan egy temolomba és imádkozzon a lelki üdvömért.

2018. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

Ha nincs jelentkező, akkor szólj! Valami hasonlót szeretnék én is ;-) 45+Ffi

2018. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jelen. Én is ronda és kövér.
2018. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!