Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a sportoló csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a sportoló csajok sokkal bevállalósabbak, mint a többiek?

Figyelt kérdés
Régóta kíváncsi vagyok erre.
2018. okt. 24. 09:27
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
27%
Értem én ha fáj az igazsàg😂🙂
2020. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon szépen visszavágtál,az már ne is zavarjon hogy fiú vagyok🙂

Szóval magyarázd már el nekem:Hogy jutottál erre a következtetésre? Mert te olyan sok sportoló meg nem sportoló lánnyal beszéltél? Egyszerűen fel nem foghatom,attól hogy valaki rendszeresen sportol,miért lenne r!b@nc? Mi az összefüggés??

2020. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
73%

Zártabb közösség, beszélgettem már itt ilyennel, úszó, az úszók is végigmentek rajta, meg a vizilabda csapat is.

A legtöbb csaj ilyen ott, nagyon ritka amelyik nem.

2020. ápr. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
73%

#53


ennyi ... így, ahogy írtad.


ha már edzések után, az öltözőben is végig mennek a csajokon, csaptársak is, nagyobbak is, nem ritkán edzők is.

gondolhatod, egy 2-3 hóapos téli edzőtáborban összezárva mi megy. az finom kifejezés, h bevállalósabbak, sokkal inkább tömeges orgia. én már "öreg" vagyok, kiszálltam, de a 2012-es londoni Olimpiára emlékszem, na az kegyetlen volt, olyan, amit sztem a többség úgyse hinne, de végül is nem is baj. igazából még a nem se mindig számított. 6-8-10-esével csaptunk partykat a szobákban, nekem az volt a csúcs, pedig korábban se fogtuk vissza magunkat.

na de ahogy szoktuk mondani: köztünk marad, azért az élsport egy nagy zárt család, sok olyamn párt ismerek, ahol nem is számít megcsalásnak, amíg a csaptársával csinálja, mert annyira természetes.

2020. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem láttad még mi a fegyveres testületeknél. Ha ez nagy család...
2020. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

Aztán szerinted akivel itt beszélgetsz az az igazságot mondja?😂 Örülhetsz ha egyáltalan lány volt...

Nekem van pár(csak innen a városból,nemtudom máshol hogy megy ez) sportoló ismerősöm és egyik sem r!b@nc,az egyikük a leg visszafogottab lány akit ismerek.

2020. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
73%

#56 sztem az a ritkább, de biztos van ilyen is. na meg én kifejezetten ÉLSPORTról bezséltem.


egyébként meg igen, itt anonime sokkal inkább mondják az igazat, mint bárhol máshol. ehhez már öreg róka vagyok, tudom h a valóság és a kirakat két külön világ. de külsősnek igazából ebbe nem is kell bele látnia, csak összekavarja :) ez egy belsős jelenség, sok évtizeden át bent is maradt, sőt ezentúl is bent marad, ennyi.


volt alkalmam azt is megtapasztalni, amikor az egyik legnagyobb főkolompos, de tényleg aki kbn minden orgiában benne volt és sztem nem is igazán volt olyan fiú, akit kihagyott, amint valami külsős dolgoról volt szó (idegen társaság, riport, stb), persze előadta magát olyan kis cuki szendeszűznek, h a jó isten nem hinné el, amúgy mi folyik igazán.


a Niki könyve kapcsán is ugye jöttek a hülyeségek, h ilyen nimncs blabla, holott az ecsak a jéghegy csúcsa mindennek, annál jóval keményebben űzik az ipart az élsport berkein belül.

de mivel tabu, így nincs. kész. aki meg benne van, az úgyis pontosan tudja, de nyilván azt is tudja, h szájzár van.

2020. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is egyénfüggő tud lenni. Viszont. Voltak élsportoló osztálytársaim, akikről mindenki tudta, hogy a fél csapat simán végigment rajtuk.. sőt.. különösebben ők sem tagadták egyáltalán. Volt, aki még az edzőkkel is összefeküdt.
2020. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%

"még az edzőkkel is összefeküdt."


ez is teljesen alap ... és gyönyörűen el tudják sikálni a botrányokat, már ha egyáltalán a 100-ból 1 alkalommal vmiért mégis az lesz belőle.

de ha ki mered mondani, amit tudsz, akkor te leszel a paranoiás, fantáziáló idióta, miközben jóformán a saját szemeddel látod, ami megy. hát ez van ...

2020. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!