Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a sportoló csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a sportoló csajok sokkal bevállalósabbak, mint a többiek?

Figyelt kérdés
Régóta kíváncsi vagyok erre.
2018. okt. 24. 09:27
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
94%
Tök hetero de megszoptatta a szobatársát, mert nem bír magával. Eletszerű törnet, egy “trú” heteroságról, még véletlen se biszex.
2019. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 hedonist ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem! Sőt, szerintem éppen a fordítottja igaz. Sajnos.
2019. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
92%
En azt hallottam hogy a sportos csajok sokkal szűkebbek es szerintem igaz is.
2019. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom, én minden vagyok csak sportos nem. Elég lusta vagyok, van is azért zsír hasamon, fenekemen, de elég bevállalós vagyok szerintem.20L
2019. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%
Biztos igaz ez az edzőtáboros dolog is, de még hozzátenném, hogy a sportolók nem küzdenek olyan gátlásokkal a testüket illetően, mint sokan mások. Ki ne mutatna meg büszkén egy szép, izmos testet, amire büszke és tudja, mennyi munka van benne?
2019. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igaz
2019. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%

én azt nem értem h ez egyáltalán kérdés?

most gondoljuk méár el az egészet, edzlsek utáni öltözős helyzetek, hát bizony nem egyszer volt már olyan h inkább nem mentem be, mert hallottam, mi ment bent. akár a többesek is gyakoriak ... csak hát nyilván ezt senki se fogja névvel beismerni, sőt még névtelenül se. ez csak úgy megy ... de kuss van róla nyilván.

2019. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%

#31


simán van olyan ... én is ismertem, ilyen srácot. mi ebben a fura? és 100% hetero ... pont azt imádja egy fiú szopatásában h keményebben adhat neki mint a bnőjének, saját elmondása szerint. nyilván fordítva nem működne, az már tényleg homóság lenne.

2019. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a 14.-hez!!!

A feleségem ifistaként élsportoló volt (2x volt világbajnoki harmadik, többször országos bajnok, ez még a 90-es években volt), rengeteg világ versenyen indult, és rengeteg edzőtáborban vett rész, és mesélt anno!

Igen, azt állítom, hogy az élsportolók beválalósabbak mint a nagy átlag!

Tudok olyan töbszörös olimpiai bajnokról aki minden edzőtáborban mással dugadta magát! Pedig az ország a lába elött hevert!

Azt gondolom, hogy a folyamatos együtt lét, valamint a kiemelkedően izmos, jó felépítésű pasik tömkelege, hozza magával ezt az állapotot, amiben én semmi kivetni valót nem találok!!!

2019. nov. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
80%
Durva.
2019. nov. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!