Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a sportoló csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a sportoló csajok sokkal bevállalósabbak, mint a többiek?

Figyelt kérdés
Régóta kíváncsi vagyok erre.
2018. okt. 24. 09:27
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Ciki vagy nem, de pl rá kíváncsi lennék, vagy más úszó csajokra.
2019. jan. 13. 23:43
 22/59 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom mennyire bevállalósak, de hogy az úszó, vízilabdázós csajok nagyon kemények az biztos.
2019. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%
Hm, kipróbálnám egyszer egy vad sportoló csajjal! Kis amazon, engem lecsapolhatna! :P
2019. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
89%
Igaz. Volt kézis barátnőm (15 éves), az első randin leszopott volna a moziban. A másodikon meg is tette. Másik, úszó lány meg csak úgy random meztelen képeket küldött, meg mondta, hogy dugjam meg a száját, ilyenek... Aztán ő sajnos nem jött össze.
2019. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
88%
Annyit tudok hozzáfűzni, hogy azt hallottam hogy a sportolókban a hormonok is jobban működnek. Az pedig tény hogy egyszer Bp.-ről egy sportoló lány elvittem Győrbe stoppal. És nem erőltettem a dolgot, de szexeltünk. Semmi rábeszélés, unszolás nem volt, csak egy jó, laza szex.
2019. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
93%
Az amúgy milyen érdekes, hogy itt rajtam kívül minden férfi kefélt már sportoló csajt... :D Kicsit sem hazudik senki... :D
2019. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

der ez nem csak hormonkérdés ..., nem nem. egyszerűen gondold el h ott van pl 30 sportoló csajszi + srác összezárva 6 hétig mondjuk egy thgaiföldi edzőtáborban, de legyen az akár egy verseny, tök mindegy, gondolod h ott szépen kártyáznak esténként?


és nem csak csajok itt a kérdés, egyszerűen megy a szex ezerrel, de miért lenne ez fura? az lenne a nem természetes ha nem így lenne. na meg olyan se 1 volt már h itt fiúk is jobban elengedik magukat, ugye "a táborban marad" alapon nem egyszer volt már olyan h tök heteró ugyan a srác, de simán megszopatta a szobatársát vagy éppen akivel úgy jött ki, és nem azért mert homo, hanem mert szex és nem bírnak magukkal, naná.


a "sima" fiú+lány" szex olyan szinten mindennapos h azt hiszem akik itt naivkodnak, igen csak eldobnák magukat, ha vmi rejtett kamerával egyszer tényleg meglátnák, mi megy iylen helyeken ... de én egyszer egy válogatott sráctól hallottam, mikor volt a Szepesi Niki-féle botrány, h akinek nem egyéártelmű h az élsport és a szex összefügg, az vagy játssza csak az álnaivat vagy semmi köze az élsporthoz. és ez se "mai divat", az élsportban régen is ment ezerrel a szex, csak tabutéma volt. de ne vicceljünk, a 60-70-es években a csapatok külön nőgyógyászt tartottak, akikhez vitték a csajkokat abortuszra ... (és ezt is érintettől tudom).


ayy ehhez naivnak kell lenni baromira.


utolsó: ennek annyi a titka h eleve a kérdésre is ugye azok kapják fel a fejüket, akik érintettek a területen ... de jellemző h megint mindenki kamus egyesek szerint, sőt, igazából várom is ezt a reakciót, ez egyetlen kérdésnél se hiányozhat :D


úgyhogy nekem csak 1 a kérdés: tényleg ennyire naivak sokan vagy csak jól esik azt játszani?

2019. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
84%
Én sportolok de nem hiszem hogy ezért beválalósabb lennék
2019. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
75%
27-es leírta a tutit, szóval már nem kell kiemelni tovább a kérdést. 😂
2019. ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kell általanosítani. Tény hogy többnyire az élsportólók elszállnak maguktól meg minden de attól még mindig lesznek kivételek. Meg attól hogy valaki sportol miért ne szexelhetne? Oké tény hogy durva mikor írta hogy 19 évesen vagy nem tudom 35 pasija volt vagy valami hasonló. De attól mert sportol valaki nevezzük élsportolónak attól még ő is lehet olyan mint aki nem az mert ember az ember. Oké lehet van abban valami hogy sok pasival vannak a tények alapjan de akkor se kell általánosítani!
2019. ápr. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!