Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonz ennyire a saláta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonz ennyire a saláta punci?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az olyan női nemi szerv aminek kilógnak a kisajkai. Nagyon izgató szerintem, csodálatos:P

Szerintek ennek mi lehet az oka?


Hol tudnék olyan alkalmi lányt találni akinek ilyen?


21F


2018. okt. 23. 13:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert tökre semmi jelentősége, hogy saláta vagy nem... a lényeg hogy punci.
2018. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
19%

Mert igénytelen vagy


F/42

2018. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Szerinted igénytelen az ilyen punci???

Ha igen akkor nem vagy férfi!!!

2018. okt. 23. 15:33
 14/22 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is ilyen van és egészen addig szégyelltem, amíg nem volt egy barátom, aki azt mondta, hogy nagyon szép és neki nagyon tetszik. Azóta elfogadtam :)

Szóval jó, hogy vannak ilyen férfiak!

2018. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%

Mi ez a sok megnyilvánulás, hogy a felnőtt nőknek salátás a puncijuk??? Ti hány évesek vagytok, szerencsétlenek?? Érdekes, én nő vagyok, de nem salátás a puncim... ha véletlenül ilyennel hoz össze titeket az élet...hogy nem salátás a puncija a nőnek és meglátjátok, akkor fintorogtok egyet és inkább elkülditek a lányt vagy mi? Van nektek eszetek? Ez nem a korral függ össze, hanem a genetikával, ti agyhalott barmok! Hogy lehet ilyen degradálóan beszélni másnak a nemi szervéről? És csoda, hogy egyre jobban csalódok a férfinemben és már szexelni sincs kedvem, mert ilyen debil senkik léteznek...

Kérdező, te is csak amiatt írtad ki a kérdést, mert reménykedtél benne, hogy találsz magadnak itt nőt... szerencsétlen.

2018. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Férfi vagyok kedves kérdező csupán én minőségre megyek.

Nem veszek opelt ha mercédesz a kedvencem!


F/42

2018. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
Hú, de lepontoztak, most aztán nagyon visszavágtatok, ti szerencsétlenek :"D
2018. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem minőség kérdése. Valaki a mercédeszt, szereti valaki a BMW-t. Attól, hogy neked személy szerint nem tetszik, még nincs vele az ég világon semmi baj és csomó másik férfinak meg pont az tetszik.
2018. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
21%

Nekem is saláta:)

Keress inkább barátnőt és ne alkalmit:)

2018. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 he84 ***** válasza:

Igaza van a 15-ös válaszolónak. Egyáltalán nem korfüggő az, hogy kinek salátás, kinek nem salátás a nemi szerve. Ez genetika, semmi több annál. Nekem 13-15 éves koromban is salátás volt, most is ugyanolyan több mint 25 évesen.


Nem kérek privit!

2018. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!