Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járnátok olyan lánnyal akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal akinek néger volt az exe? Zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés
Kort írjatok.

2018. okt. 22. 19:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó te hol nőttél fel? A kanári szigeteken?
2018. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
0%
31es. Miért is? Nem, én Budapest közelében nőttem fel.
2018. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
37%

A helyi lányok akik néggerrel voltak téma általában csomagban jár.


Fehérmájú dagadt rihe, középszerű családdal.

Jamal kameronból idemigrált a p*csénél fogva.

Nincs végzettsége, nincs pénze, nincs szakma, zéró jövő

A farkán kívül semmi. Magyarul se igazán tud.

Szeret focizni/piálni/csajozni.


A rihe marha büszke magára, hogy egy igazi fekát összeszedett aki letudja rendezni és kapuccsinó gyerekről álmodik, aki mini will smith.

A jobbik változat, hogy a feka a gyerek előtt tovább libben másik műkörmös/fodrász/boltos rihére.

A rosszabbik, ha felcsinálja és utána pattan le a kötelességek elől.

EERRRRZSInek és Jamalnak nem lesz will smith, eva longorian kinézetű gyereke, de ezt ne feszeegessük.


Na ezt a csomagot értelmes férfi nem veszi fel a hátára, hogy egy életen át cipelje.


Nem xenofóbia, mert ki ne dugna meg egy egzotikumot? De ez is olyan mint a zsiráf: Szép szép, de otthonra nem kell!

2018. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
33%
Az utolsó szépen leírta a magyar galóságot. Hiába nem tetszik, akkor is ez az igazság. Egy afrikai néger nem úgy fogja fel a párkapcsolatot, mint egy európai ember. Amelyik nő szétrakja neki a lábát, annak berakja. Ha úgymarad, úgymarad, ha nem akkor nem. De ha úgymarad, akkor is lelép, ha jobbat talál.
2018. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
75%
A magyar házasságok harmada, vagy több pár éven belül válással végződik. Nemcsak a feketékkel való házasságoké. Nem is hallottam még olyat, hogy magyar férfi ne tenné be annak a nőnek, aki szétrakja neki, ez nem afrikai mentalitás. Az évi több mint 30 ezer művi terhességmegszakítás (abortusz) pedig azt mutatja, hogy a magyar fehér lakosságban is rengetegen nem törődnek a következményekkel.
2018. okt. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
28%
Lehet a fehér is elválik, de törődik a gyerekkel, és fizet gyerektartást. Plusz a hölgy talál magának új férfit. A dlfekete visszamegy afrikába és se híre se hamva nem lesz többé. És s nővel többet szóba sem állnak a férfiak.
2018. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
43%

A fekete el se veszi a lányt, mert minek.

Munkája nincs így nincs miből fizetni a gyerekkel járó kötelességeket.Nincs családja se aki támogatni tudná az utódot.

És nem Afrikába migrál vissza, hanem Fraciába, Hollandba az ingyen segélyke irányába.


A gyerek itt marad az adófizetők terhére, mert ugye apa hiányába az állam megelőlegezi a gyerektartást is.

2018. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
43%
Felfogásbeli különbségek lennének közöttünk, remélem nem kell ecsetelnem, hogy mire gondolok. Másik, ami lehet hogy hülyeség, hogy tudjuk ugye a négerek milyen méretekkel rendelkeznek, aztán állandóan ott motoszkálna a fejemben, hogy vajon az enyém elég e neki.
2018. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
49%
Nem járnék ilyennel és igen zavarna. Az okokat már többen leírnák, nem szeretnék megbélyegzést a nyakamba. amúgy ez a feketével járás csak a fehér europér "nők" körében divat, meg tudom 2 ujjamon számolni, hány fehér férfit láttam fekete nővel eddig. Anno 2003-ban Siófokon még diákmunkásként voltam felszolgáló és nem értettem azt a sok félvér gyerekkel egyedül flangáló dekoratív fehér női jelenséget.. :)
2018. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok választ. :) Egyébként a srác Mo-n született, "magyar neveltetéssel" nőtt fel, egyetemista, és fogadni mernék, hogy intelligensebb itt a kommentelők 80%-ánál. Tisztelet a kivételnek. Gusztustalan ez a mértékű sötétséggel keveredett rosszindulat ami a magyarokban van :) Legyen szép és fehér napotok! :D
2018. okt. 23. 16:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!