Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járnátok olyan lánnyal akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal akinek néger volt az exe? Zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés
Kort írjatok.

2018. okt. 22. 19:46
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
50%

Általába azok a négerek akik Magyarországra jönnek nem a lepukkantabb fajtából vannak. Sokan cserediákként érkeznek meg viszonylag jómódú,civilizált családokból. Ő közöttük szerinem nincs sokkak több HIV pozitív mint az európaiak között.

És amúgy egy csaj ismerősöm szerint akinek már többel is volt dolga az anakondájuk méretéről szóló legendák valóban csak legendák. A legtöbbnek nincs kirívóan nagy pénisze.


Egyébként a kérdésre válaszolva ez a csajtól függ. Sokan szándékosan a külföldieket vadásszák ilyen-olyan okokból de hányadék szemékyiségük van. Na ő velük nem kezdenék de nem azért mert négerrel voltak.

Én is kipróbálnám néger nővel szóval miért ítélnem el azon lányokat akiket szintén érdekel a dolog 0

2018. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
56%

Az afrikai négerek 30%-a HIV pozitív? Komolyan? Nagyon okos vagy...

Én nem Afrikába mentem pasiért, hanem itthon ismerkedtem meg velük. Egyikük sem volt HIV fertőzött, együtt mentünk tesztet csináltatni

Ráadásul a nagy farkuk nem az európai nőkbe való? Te aztán született antropológus vagy, öcsém.... Orbitális nagy mítosz, hogy a négereknek lófarkuk van. Náluk is ugyanúgy van egészen kicsi, átlagos és nagy, mint a fehéreknél. Szóval mielőtt blődségeket pofázol, járj utána a témáknak.

Ja és tudod mi a tök ciki? Az elmaradott gondolkodás, a rasszizmus, és az, ha valaki ostoba, és meg világgá is kürtöli.

2018. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
20%
Az ázsiaké kisebb, a feketéké nagyobb. Ez biológia nem rasszizmus. Ez van. És amelyik nő négerrel járt, az maradhat a négereknél. Énmögöttem ne súgjanak össze a hátam mögött , hogy a csaja feketekék ribbanca volt.
2018. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
45%
Nem járnék. Egy feka srác egy stigma, amit a nőután kiabálnak egész életében. És az utána jövő partnereket is megbélyegzik, hogy a feka után...
2018. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
48%
Látom a rasszista különítmény megjött lepontozni engem és 12-est is :)
2018. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
26%
Nézd meg azokat a nőket, akiknek fekete gyermekük van. A fekete hapsi vagyis az apa nincs már mellettük. De új fehér ember, azaz mostohaapa sincs, mert ép eszű ember nem vállalja fel ezt a megbélyegzést, rengeteg beszólást, cikizést. Azelőtt kell gondolkodni, mielôtt szétrakjátok a lábatokat mindenféle jöttmentnek.
2018. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
49%
11-es . Más az ha kipróbálja egy buliban, és más ha felvállalja mindenki elôtt hogy kapcsolatban van. Az egész kisváros, de Pesten is minimum a fél kerület egy szajhának tartja, ha tetszik, ha nem.
2018. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
11%

Nem.

De neger novel nagyon szivesen lefekudnek

2018. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
11%

Igen az már egy bonyolultabb dolog hogy a közösségben mi a párod megítélése. És ettől nehéz elvonatkoztatni. A közvélemény sajna olyan amilyen nemigen lehet megváltoztatni.


De személyes véleményem szerint csak a nőn múlik hogy összejönnék-e vele miután négerrel volt vagy nem. Ha tényleg fűvel-fával volt vagy esetleg direkt külföldiekre vadászik akkor nem. De ha mondjuk volt párkapcsolata/kalandja egy négerrel e amúgy értelmes személyiség akkor miért ne.

2018. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
40%
Sok álszent. Aztán az első komolyabb beszólás után futva menekülnétek anyukához,a "fekák macája" mellől.
2018. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!