Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti járnátok néger sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok néger sráccal?

Figyelt kérdés
Kizáró ok lenne,ha például nagyon megvan az összhang.
2018. júl. 30. 16:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem. És nem lenne meg az összhang. Aki tehetséges közülük, abban ezt nagyon tudom tisztelni, meg bizonyos dolgokban a hallatlan könnyedségüket, az optimizmusukat, sőt, a magam módján még nagyon szeretetreméltónak is tartom őket, de nekem, amennyire nagyjából képben vagyok velük kapcsolatban, túlságosan egyszerű lelkek. Ja, és a többségük nekem túl macsó.
2018. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Soha. Kulturális különbségek miatt is, meg engem nem vonzottak soha, ennyi.
2018. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem, mert nem tetszik a sötét bőr. De ha ANNYIRA meglenne az összhang, akkor elképzelhető. Volt már dagi pasim is, pedig elméletben csak a nagyon vékonyak tetszenek. Elég toleráns vagyok a külsőt illetően, mert én se születtem szépnek.
2018. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%
Igen, nekem tetszenek.
2018. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
35%
Ha megismerkednék egy néger sráccal és pont ő lenne a "lelki társam", akkor nem utasítanám el csak a bőrszíne miatt.
2018. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Általában véve egyáltalán nem vonzanak, fel sem figyelek rájuk, mint férfira. Nem azért, mert fúj, fekete, nincs bennem ilyesmi, csak egyszerűen nem keltik fel az érdeklődésemet és kész.
2018. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
48%
Nem kizáró ok. Szerintem szép a bőrük. Az, hogy ugyanazt várjuk-e egy kapcsolattól pedig éppúgy lutri, mint a fehér férfiakkal. Nem a bőrszíne határozza meg, hogy milyen ember.
2018. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
Bp Deák tér, péntek, szombat este. Szint tele van négerekkel akiken áhitattal csüng a magyar barátnőjük.
2018. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"Az, hogy ugyanazt várjuk-e egy kapcsolattól pedig éppúgy lutri, mint a fehér férfiakkal."


Maximum annak, aki nem képes testbeszédből, mimikából, kulcsfontosságú dolgokra adott reakcióknál apró, önkéntelen gesztusokból olvasni, és egy hozzávetőleges képet összerakni az illető személyiségének számára fontos részleteiből.

2018. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen megértem őket előző, ritka férfias kisugárzásuk van és nagyon helyesek.
2018. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!