Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti járnátok néger sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok néger sráccal?

Figyelt kérdés
Kizáró ok lenne,ha például nagyon megvan az összhang.
2018. júl. 30. 16:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%
Én nem. Nem azért mert rasszista vagyok (nem vagyok az) hanem mert túl nagynak tartom a kultúrális különbségeket illetve külsőleg se jönnek be. Nem tudom megmagyarázni miért csak számomra nem vonzóak
2018. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne összhang, mert ilyen nagy kulturális különbségnél én nem érzek semmilyen "összhangot". Egyszerűen nem jut eszembe párkapcsolat velük, barátként szívesen barátkozok, de több nem. Ugyanígy az ázsiaiakkal vagy az arabokkal is.
2018. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy milyen kultúrális különbségekről beszéltek? Egy franciaországi/kanadai fekete mégis miben különbözik egy magyartól? Mármint azon kívül, hogy nem olyan szűklátókörű, mint a magyarok.
2018. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%

az amerikai börtönökben 80%ban néger elítélt van. Nézz meg egy natgeo börtönös ismeretterjesztőt. Mert nem ismered őket más attól még lehet tájékozottabb, mint te.

Ja és buták, mint a főd.. Mondj egy néger feltalálót! :D

Ezeket mind rasszizmus nélkül írom tényekre alapozva!

2018. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

# 24

Nehéz úgy feltaláni dolgokat, ha épp rabszolga vagy.

2018. júl. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
29%

mindenki ezt mondja. Rómát sem rabszolgákkal emelték, de ha már rabszolga akkor miért nem indiai vagy ázsiai?

Mert ők is képesek voltak tartós épületek felhúzására. Szóval olyan buták voltak, mint egy kő.

Egyébként az egyiptomi régészek is bizonyították, hogy a munkások bért és orvosi ellátást kaptak munka alatt.

2018. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Igen. Tetszenek külsőleg is, meg a habitusuk is más, sokkal közvetlenebbek, vidámabbak, mint a magyarok. Több fekete pasi udvarolt nekem, mind nagyon aranyos, tanult, udvarias volt, de végül egyikükkel sem jöttem össze. Valószínű, hogy már nem is lesz néger barátom, mert jegyben járok egy magyar, hófehér fiúval, de attól még szépnek látom őket.

Megbízhatatlan, tróger viselkedés miatt meg felesleges mutogatni rájuk, mert a magyar pasik nagy része egy fokkal nem jobb annál, amit szeretnek a négerekre húzni.

2018. júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
91%

"Amúgy milyen kultúrális különbségekről beszéltek? Egy franciaországi/kanadai fekete mégis miben különbözik egy magyartól?"

Elég sokban. Kezdve a vallással, én keresztény vagyok, a négerek egy része muszlim. De igaz, van sok keresztény fekete is. Viszont ettől függetlenül vannak olyan szokásaik, amik nagyon távol állnak tőlünk. Máshogy gondolkodnak a családról, a nők szerepéről, de akár az egész hétköznapi dolgokról. Egy ismerősöm ment feleségül egy francia négerhez. Kezdetben persze mindenki boldog, de aztán a családdal komoly konfliktusok lettek. Hogy miért csak kettőt szül? A "sápadt nők csak ennyit bírnak"? Meg miért akar visszamenni olyan hamar dolgozni? A férje egyébként normális, de épp elég, hogy az anyós és a rokonság lenézi. Pedig nem most jöttek Európába. Viszont sok olyan dolog megmarad, ami nekik evidens, de nekünk nem.

2018. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez igaz, még egy némettel is nehéz hosszútávon jól kijönni, kulturális különbség ott is akad.
2018. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!