Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti járnátok néger sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok néger sráccal?

Figyelt kérdés
Kizáró ok lenne,ha például nagyon megvan az összhang.
2018. júl. 30. 16:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én igen.
2018. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
62%
ismerősöm húgát felcsinálta egy. Lett egy gyereke, majd a feka lelépett. Remélem így jár az összes ízlésficamos tyúkagyú haha...
2018. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben is van hasonló történet, csak ott összeházasodtak, de a fickó ettől függetlenül szintén a gyerek megszületése körül lécelt le Amerikába. Mindenesetre a gyereke miután felnőtt, kiment hozzá, és most állítólag együtt fognak céget alapítani.
2018. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
De cserébe van egy hihetetlenül cuki kávébabájuk. :)
2018. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%

Soha!

Mellesleg a baráti körben az egyik h.lye ribizlit befűzte egy és csinált neki két gyereket, majd hazament Franciaországba. Aztán kiderült, hogy ott is van már két családja. Ennyit ezekről...

2018. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
67%
Úgy beszéltek, minta a fehér férfiak többsége nem lécelne le miután megcsinálta a gyereket.
2018. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%

Nem vonzanak. Elvileg a fehérnek fehér, feketének fekete, ázsiainak ázsiai az ideálja.

Azt eltudom képzelni, hogy hajtja a kíváncsiság milyen lehet más rasszal, de én magamból kiindulva nem tudnám elképzelni egy bantunégerrel még ha a lelkitársam is. Barátnak oké.

2018. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Borszin nem kizaro ok,illat igen.
2018. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok rasszista, de semmi vonzót nem látok a néger pasikban. Észre se veszem őket.
2018. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Az anyanyelve magyar? Akkor igen. Ha nem azonos a nyelv, amit a legválasztékosabban, legárnyaltabban használva tudunk alkalmazni, nem kezdenék vele, akár néger, akár fehér, akár ázsiai.
2018. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!