Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyik ismerősöm viagrát szed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik ismerősöm viagrát szed szex előtt, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Baráti körömben van egy srác. Mondta nekem valaki, hogy látta egyik alkalommal a pub-ban hogy épp vesz be viagrát és iszik hozzá sört. Kiderült később hogy találkozni fog a barátnőjével.

Teljesen ledöbbentem, mert még ehhez szerintem fiatal. Nem tudom pontosan mennyi idős, de lehet olyan 28-30, max. 33 de annál nem idősebb.

Hallottam ráadásul sok problémát okoz, pl. magas vérnyomás és fejfájás.


Mi lehet az oka? Talán nem kívánja a barátnőjét? Vagy merevedési problémái vannak?


Ha utóbbi, nem értem miért nem megy urológushoz (ha jól tudom receptre lehet kapni, vagy akár netről....)


Ha előbbi, arra az lehet a magyarázat hogy a barátnője eléggé meghízott mostanában (mikor először láttam egész csinos volt, rajta is ledöbbentem mennyit felszedett).


A barátnője nem tudja ráadásul, kérte is ne mondjuk el neki mert szerinte pipa lenne rá.



2018. okt. 22. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy? Majd ő és a barátnője megbeszélik, ha úgy gondolják.

És azt honnan tudod, hogy nem volt urológusnál?

Amúgy meg nem kor függő, én voltam nekem voltak már gondjaim rövid ideig 23 évesen is, bár igaz, hogy egy másik gyógyszer mellékhatása volt, amit emiatt leváltottam másra.. De ezt ő tudja kizárólag, ha akarja úgyis elmondja, akinek akarja!

2018. okt. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Értem, hogy más nevében írod a kérdést. Ez bármelyik férfinak roppant kínos lenne. Az urológus nem kérdez semmit, ha megkéred, hogy írjon föl neked Viagrát, hanem már írja is a receptet. Ráadásul beutaló sem kell az urológiára, és még csak nem is szükséges, hogy a körzeti rendelőbe menj, akár másik városban is fogadnak.

Internetről nem könnyű venni, rengeteg a hamisítvány.

2018. okt. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem: gyakorlatilag nincs komoly mellékhatása, csak annak veszélyes, aki glicerin-trinitrát tartalmú szívgyógyszert szed, mint a Nitromint.
2018. okt. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!