Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerősöm csaja rám mászott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősöm csaja rám mászott, de visszautasítottam?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm,akinek a barátnője átjött hozzám,amíg ő dolgozott,mert visszaadott nekem egy pendriveot,én pedig meghívtam egy kávéra a lakásomon.

Szóval kávézás közben rámnyomult és flörtölt velem,majd odajött és finoman harapdálta a nyakam,de én megmondtam,hogy fejezze be,utána fenyegetni kezdtem,hogy elmondom a barátjának,hogy mit tett.


Végül szóltam neki,de nem hitt nekem,azt mondta,hogy a barátnője nem használná ki őt,majdnem verekedtünk,de aztán semmi nem lett,szerencsére.


Hogyan bizonyítsam neki az igazam?

Mert próbálok beszélni vele,de nem hisz nekem.

Tegnap hívtam telefonon,de kinyomta,amikor elmentem hozzá,akkor elzavart,mert jobban hisz a barátnőjének.



2017. júl. 29. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

... masra szamitottal?

Eleve vesztes poziciobol indultal. Egy baratsag odalett. Valoszinu a csaj erre jatszott s be jott neki.

2017. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vak és hiszékeny akar lenni, hagyd rá... majd rájön ő később magától is, hogy milyen a csaj.
2017. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy miért akart veled? Lehet a barátjától nem kap meg valamit? Vagy egyszerűen csak ribänc?
2017. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt csak úgy tudod bizonyítani, ha ő is látja a dolgot. Ez egy kamerával, vagy egy jól elrendezett helyzettel megoldható.

De nem biztos, hogy szükség van erre. Majd szép lassan lenyugszik, kicsit most hagyd, aztán már ő maga is észreveszi az ilyeneket, kevésbé fog bízni a lányban.

Ha lenyugszik, keres. Vagy 2-3 nap múlva keresd te.

2017. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, a barátnője miért van benne a dologban. És a barátja?
2017. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb adj a csajnak kolbit és mond el a haverodnak nem értem mit eszel rajta bénán mozog az ágyba
2017. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
viccet félre téve hagyd a haverod ez nem haver... Én nekem ha anno barátom mondta az a nő kurvinca akkor otthagytam... igaza volt!
2017. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg nyugodtan mindkettejükkel a kapcsolatot, és ne törődj velük! Ez már nem a te dolgod, és úgy tűnik, talán nem sok dolgod van velük egyáltalán. A haverod nem kér belőled, a barátnő meg igen, de aki megcsalná a pasiját, és titokban rádnyomult, attól te miért akarnál bármit, ilyen embertől, aki megbízhatatlan. Plusz azt hiszi a haverod, hogy kamuzol, csak kitaláltad, ő nem hisz neked, a barátnőjében meg vakon megbízik, vagy csak fél szembenézni az igazsággal, ezért inkább tudomást se akar venni róla, nem akarja, hogy újból elmondd, nem akar erről hallani, mert rosszul esik, talán a büszkeségének, hogy a barátnője megpróbálta megcsalni, ezért inkább hárít, elhárít mindenfajta beszélgetést veled, nehogy véletlenül megint felhozd, mert neki rosszul esik ezeket a dolgokat hallani. Ha hisz neked valamennyire, akkor azért (fáj neki ezeket hallani), ha pedig nem hisz neked, akkor a vádolás miatt, hogy vádolod a barátnőjét.
2017. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a francnak kell neked annyit árulkodni? Így jártál. Visszautasítottad, ennyi. Ennyiben kellett volna hagynod.
2017. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!