Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerősöm szex kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősöm szex kapcsolatot akarna velem. Párszor már csokoloztunk. Azóta éjjel nappal ö jár a fejemben. Meneküljek még mielőtt ennél jobban belezúgok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz menekülni? Kevés az infó.
2016. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nekem nem csak szexre kellene. De ő csak a testemet akarja...
2016. okt. 7. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha te érzel iránta többet is mint egy mezei vonzalmat akkor ebből nem lesz jó párkapcsolat főleg hogy bele zúgsz és te többet akarsz közben ő meg csak dugni akar. Ez neked lesz szar... 22 L
2016. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mármint nem lesz belőle jó szexkapcsolat bocsi elírtam
2016. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menekülj!! Bele ne menj a szexkapcsolatba. Ugyanígy voltam én is és nagyon megbántam. Na meg elég sokat szenvedtem a pasi miatt. Nem jó az ilyen.. főleg ha érzéseket kezdesz el táplálni.. 19/L
2016. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyere hozzánk harmadiknak, kigyógyítunk. ;)
2016. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2016. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valami nem tiszta..

"Párszor már csokoloztunk."

... de csak a testedet akarja... most mi van? Vannak normális emberi érzései az ismerősödnek?

És neked? Na, ha ezekre a kérdésekre igen a válasz, akkor mi a phöcsömnek köllene menekülni a természetes emberi érzések elől?

Még mielőtt szétkhúrnád az idegedet az elfojtással, meg kellene próbálni esetleg normálisan közeledni felé, és akkor nem csak az általános viselkedéséből derülne ki, hogy mi van, hanem a szíve mélyéből is..

2016. okt. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De a pasi megmondta hogy nem akar mást tőlem csak szexet. Neki nincsenek érzései felém.
2016. okt. 8. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!