Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányom pasija látott rólam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányom pasija látott rólam meztelen képeket? 38N

Figyelt kérdés
Lányom párja elég gyakran tartózkodik nálunk, sokszor itt is alszik. Jóban van a családommal, szeretjük őt, rendes gyerek. Múltkor családi fotókat mutogattunk neki, és az egyik dobozban volt rólam pár félmeztelen kép, amin napozok, meg hasonlók. Semmi szexuális jellegű, csak felülről fedetlen a testem. Még lánykoromból vannak meg a régi családi képek között. Amikor mutogattuk a fiúnak a képeket ezeket a képeket nem ugrottam át, "átnéztük" ezeket is. Nem gondoltam, hogy bármi rossz van ebben. Viszont most lányom meg van orrolva rám, hogy miért mutattam meg neki ezeket a képeket. Azt is szóba hozta, hogy múltkor amikor családi nyaralásról mutogatott neki képeket volt köztük egy szexuális jellegű közöttük, amit férjem csinált. (Látni mindenem szóval kicsit kellemetlen). Ezért viszont férjem a hibás, mert megbeszéltük átteszi másik mappába, le is toltam őt. Lányom viszont az is zavarja, hogy előfordul, hogy melltartó nélkül vagyok otthon akkor is (természetesen felső van rajtam, csak melltartót nem veszek) néha, ha itt van a pasija, meg hogy olyan rövidgatya van rajtam, amiből kivan a fenekem alul. Persze mindez nyáron a nagy melegben. Én nem gondoltam, hogy ebből probléma lenne, otthonimdig természetesen viselkedek. Ti mit gondoltok, jogosan van rám kicsit megsértődve? 19 évesek, én 38 vagyok.
2018. okt. 12. 22:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
22%
Na mutasd azokat a képeket ha már ennyire akarod
2018. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen igaza van, ez nagyon ciki.
2018. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%

te öregasszony vagy a szemükben, ne pedofilkodjál szerencsétlen gyereknek a pszichoszexuális fejlődésében gát keletkezik.


mi a lényege a kérdésednek? Elhanyagol apu? nincs meg a napi impulzus? nincs meg a heti dicséret?


válasz: Jogosan van megsértődve, ne égesd már szegény lányodat.

2018. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%

vegyél vissza a szereplésből és ne verseng a lányoddal.

a te időd lejárt,fogadd el.

2018. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Félreértetek. A képek akikről szó van nem rólam szóltak, annyi hogy ott voltam rajta, közte más családtagokkal, kutyussal, hasonlók. Eszembe se jutott bármi rossz lenne ebben. Persze ezek után nyilván jobban ügyelek ilyenekre.


És pont ez az, öregasszony vagyok a szemükben. Eszembe se jutott, hogy probléma lenne, ha kicsit ki van a fenekem például, nem foglalkozok ilyenekkel otthon. 3 gyereket szültem, nem lesz már se kisebb se izmosabb.

2018. okt. 12. 22:24
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk tenyleg nem kellene egy meglett oregasszonynak mutogatni magat egy fiatalember elott.


De otthon ugy vagy ahogy akarsz ha kinn a segged akkor kinn van akar puceran is flangalhatsz mert az az otthonod.

2018. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem mutogatom magam. Annyi, hogy némelyik naci kicsit kicsi rám, és kibuggyan belőle a fenekem.
2018. okt. 12. 22:27
 8/30 anonim ***** válasza:
67%
38 evesen nem oregasszony😂 Am rakjatok el azt a kepeket ha nagyon kellemetlen a szitu, de szerintem semmi rossz nincs abban hogy latta oket.
2018. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
40%

Semmi probléma nincs veled.

Követendő példa vagy! (viccen kívül és iróniamentesen írom) Ugyanis ez így helyes ahogy te csinálod, az emberi testet nem kell takargatni és adott esetben egy szexuális jellegű festménynek/képnek sem kellene problémát jelentsen egy otthonban, sőt mi több! Az intim kapcsolatok természetességének és meglétének elengedhetetlen kelléke, nagyon is rendben van az, hogy anyuci szexinek érzi magát és ő is nő, nem "csak egy anya". Neked is van önértékelésed, te is szeretnéd magadban látni a nőt, természetes dolog, hogy otthon melltartó nélkül vagy, nincs ebben semmi gáz. A lányod felfogása nagyon rossz, beszélgess el vele komolyan.. vagy akár vidd el szakemberhez amennyiben ilyen komoly problémát jelent számára az, hogy képes legyen rád nőként tekinteni, ne csak mint anyára akinek az a feladata, hogy megszülje felnevelje, stb.

2018. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
29%
Férfi vagyok, de szerintem sincs ez rendben. A melltartó nélküliség sem, meg a többi sem. Olyan szituációban ahol tabu a szexualitás ott nem kell ezeket behozni. Engem a srác helyében is zavarna.
2018. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!