Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm elájult szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elájult szex közben az orgazmus elött, ilyen most történt vele először,18F/17L mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2018. okt. 10. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem vérnyomás probléma,vagy hasonló.
2018. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Régen eret vágtak volna rajta! :-)


Szerintem nincs semmi baj csak kicsit elbódult. Mennyi ideig volt eszméletlen? A lányoknál nagyobb hatással van az orgazmus mint nálunk! (sokuk meg sem ismeri élete során)

2018. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Túl erősen szorítottad a nyakát

Legközelebb próbálj gyengédebb lenni

2018. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
kb. 3 percig volt eszméletlen, a vérnyomásával nincs semmi baj, a nyakát sem szorítottam és azt mondta hogy a volt barátjával nem volt ilyen sose.
2018. okt. 10. 21:18
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Az gáz hogy annyi ideig hagytad eszméletlenül. Lélegzett közben rendesen? Szerintem fel kellett volna pofozni!
2018. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Mondjátok el egy orvosnak! Vizsgálja meg, hogy mi okozta.
2018. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lélegzett, próbáltam közben feléleszteni, beszéltünk egy orvossal és azt mondta hogy valószínű hogy annyira élvezte vagy nagy orgazmusa volt hogy egy kis ideig hirtelen lement a vérnyomása és attól ájult el, én is erre gondolok mert azt mondta hogy az előző pár kapcsolatában nem élvezte a szexet és nem is volt orgazmusa.
2018. okt. 10. 21:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vérnyomás gondja, de az orvos szerint vérnyomás gond okozta. Most akkor hülye vagy te?.....

Nem biztos, hogy az élvezet okozta. Nekem is volt már hasonló az intenzívebb igénybevételtől.

2018. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta hogy ez teljesen normális hogy egy nagy orgazmusnál egy kis ideig lemegy a lánynak a vérnyomása és elájul.
2018. okt. 10. 21:37
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

A kérdés arról szólt, mi okozta. Az orvos megmondta és most te is azt állítod, hogy a vⁿérnyomása.

MMajd meglátja a csajszi, hogy bele fog ájulni, ha egy tapasztalat férfi dugja meg!

2018. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!