Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok veletek csak baráti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek csak baráti, haveri alapon miért nem lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Semmi szerelem, kapcsolat, járás. Csak barátilag, kölcsönösen.

Haverságból. Úgy mint ahogy a srácok ellenmennek egyet sörözni vagy ilyesmi. Értitek.

Csak úgy lazán.

Én ha lány lennék és pl a baráti társaságból bepróbálkozna egy srác (aki akár lehet nem túl sikeres is) úgy lennék vele, ha már régóta haverok vagyunk (fiú-lány) akkor miért ne feküdhetnék le vele.


Ha ilyen van miért csaptok belőle nagy ügyet?

Miért vagytok kiakadva?

Miért nem tudjátok azt mondani, hogy ja próbáljuk meg?

Szívességből miért nem tudjátok megtenni?

Miért vártok a nemlétező gazdag hercegre, miért akartok elérhetetlenek lenni?



2018. okt. 9. 12:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Húuu. Mostmár legalább azt tudom, veled miért nem akarnak lefeküdni, s miért kéne neked egy szívesség!
2018. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Van ilyen , barátság esxtrákkal, azért mert neked nincs ilyened nem azt jelenti hogy nincs, nekem sincs bugattim még is létezik.
2018. okt. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hallottál már Evolúció bácsiról, kérdező? Ő úgy rendezte be a világot, hogy csak az arra érdemes példányok jussanak nőstényhez, és csak ők tudják továbbörökíteni a génjeiket.
2018. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
persze #23-as a yolo kis szaros kölkök érdemesek rá, főleg, hogy szakadt ruhákat vesznek a boltban....
2018. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!