Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baráti társasággal megyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti társasággal megyünk nyaralni. Ciki úgy szexelni ha más is alszik a szobában? Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, ha egy szobában lennénk.
2014. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én sem tudnék úgy szexelni hogy más is van a szobában na meg szerintem az alvó haverotoknak is kellemetlen lenne
2014. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos megtörtént velem, mind a két verzió.

Ha te csinálod nem fog érdekelni hogy mi van a másikkal, ha veled együtt csinálják valakik az viszont brutál zavaró.

Én nekem is szét kellett csapjak az idióták között, ami viszonylag kétszínű dolog ha már egyszer eljátszottam én is mással.

Úgy néz ki embere válogatja hogy mennyire tartod előnyösnek hogy beavatott legyél mások nemi életében.

Ha viszont többen vannak abba a szobába rajtatok kívül semmiképp ne csináljátok, ha viszont csak egy ember aki egy igénytelen kretén pl, akkor gondolom nem érdekel senkit hogy az mit gondol.

2014. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
igen,de rohadt izgalmas :D
2014. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Közös szobám volt a nõvéremmel. Valami iszonyatos volt mindig õket hallgatnom éjjelente. Talán emiatt se bírom már azt se ha egy pár a jelenlétemben csókolózik. Nagyon irritál.

Ha valaki úgy akarna dugni, hogy ott vagyok a szobában biztos szólnék nekik, hogy fejezzék be. Ha nem használ meg kapnának egy kis hidegvizet. Ha én tekintettel vagyok rájuk akkor ugyanezt elvárhatom tõlük is.

2014. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha diszkréten csináljátok nem hinném, hogy baj lenne. Egyszer barátnőmmel egy hónapig nem találkoztunk személyesen, egy külföldi út miatt, és pont a baráti társasággal történő egyhetes Balatoni nyaralás kellős közepére értem haza. Gondolhatod, hogy nem bírtuk ki, de mivel nem nem mentünk át orditozós "gyitézésbe", így szerintem fel se tűnt senkinek sem. :) Egyébként pedig, nyilván lesz a háznak egy-egy üres zuga, ahol tudtok együtt lenni, ha akartok (pl.: Fürdőszoba). :)
2014. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet egy közös fürdés során csinálni a fürdőszobában? Szerintem gusztustalan és bunkó dolog mások mellett.
2014. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha baráti társaságról van szó, miért nem beszélitek meg a többiekkel, hogy most egyedül szeretnétek lenni, mondjuk egy órát, ha nekik is van ilyen igényük, akkor nyugodtan szóljanak. Értelmes felnőtt emberek megértik az ilyesmit.
2014. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Üdv.Mi már szexeltünk így barátnőmme.Több fősulis lány bérelt egy 2szobás lakást.Aztán egyszer úgy alakult hogy a szobában Mi voltunk,meg a másik pár.Ők is szexeltek meg mi is.Nagyon jó volt,eleinte fura,aztán stimuláló.Később is gyakran volt így ,jó élmény volt.
2016. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!