Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok veletek csak baráti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek csak baráti, haveri alapon miért nem lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Semmi szerelem, kapcsolat, járás. Csak barátilag, kölcsönösen.

Haverságból. Úgy mint ahogy a srácok ellenmennek egyet sörözni vagy ilyesmi. Értitek.

Csak úgy lazán.

Én ha lány lennék és pl a baráti társaságból bepróbálkozna egy srác (aki akár lehet nem túl sikeres is) úgy lennék vele, ha már régóta haverok vagyunk (fiú-lány) akkor miért ne feküdhetnék le vele.


Ha ilyen van miért csaptok belőle nagy ügyet?

Miért vagytok kiakadva?

Miért nem tudjátok azt mondani, hogy ja próbáljuk meg?

Szívességből miért nem tudjátok megtenni?

Miért vártok a nemlétező gazdag hercegre, miért akartok elérhetetlenek lenni?



2018. okt. 9. 12:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Kell hozzá valami plusz, valami extra-szenvedély; valami extra lelki vonzás is. Nem elég, ha csak szép, ha csak jól néz ki; valami plusz érzés is kell, amit a sors ad, az abból adódik, azt nem lehet megteremteni énszerintem. Tehát ha pl nincs egymással dolgunk ilyen téren, akkor nem. Pl
2018. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%
Hát talán azért, nem mert a legtöbb nőnek a szexualitás nem egyenlő azzal, hogy beszélgetünk egyet... Már nyilván van nem kevés nő, aki megteszi ezt.
2018. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

“Szívességből miért nem tudjátok megtenni?” WATTAFAKK???

Azt akarod, hogy valaki szánalomból dugjon veled?

Azt ugye tudod, hogy a szexhez a minimum a kölcsönös vonzódás?

Nagyon sokunk belemegy barátság extrákkal kapcsolatba, vagy sima szexkapcsolatba, de nem akárkivel. Ha kicsit sem vonzó számomra a pasi, nem fogom neki széttenni a lábam.

Nem várok semmilyen hercegre, van elég pénzem. De szexelni csak olyannal fogok, aki megmozgat bennem valamit, akár intellektuálisan, akár csak ösztön szinten

De egy ilyen vagdalkozó kisfiú, mint te, semmilyen szinten nem lehet vonzó.

Ne a nőket okold. Könnyen lehet, hogy benned van a hiba

2018. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

röviden: mert nem kívánnak. Te lefeküdnél valakivel, akit te nem kívánsz?


hosszan: tudom vannak időszakok mikor egy fiatal srác bárkit és bármit megdugna aminek félig-meddig punci formája van. Még akkor is ha tudja, hogy leprás, akkor is bevállalna egy menetet. Ezt általában kinövöd 20 felett, vagy ha már volt egy komoly kapcsolatod.


Lesz majd egy kor, amikor a lányoktól valami többet vársz mint régen. Amikor ahhoz, hogy vonzódj egy lányhoz, kell valami több, valami szikra, különben nem érdekel és tovább állsz. Majd lesz egy olyan korszak, amikor a belső tulajdonság mindennél jobban fog izgatni, mint a külső. Lehet ha nagyon kanos vagy, akkor el tudsz menni egy estére egy üres fejű tyúkkal, de kielégítő sosem lesz.


Na most indulj ki abból, hogy egy általános lány, már ezen a szinten kezdi. Lesznek nála is napok, mikor a kívánás felül múlja az érzelmeket, mikor tüzel a teste és egyszerűen csak tombolni akar. De annyira nem veszíti el az eszét (hacsak le nem itatod), hogy egy olyan sráccal menjen el, aki nem tetszik neki, akiben nincs meg az a szikra.


Te szikra nélküli, olcsó, mindenkivel dugó fantáziát akarsz. De ez nem így működik. Ha tényleg akar egy gyors légyottot egy lány, akkor biztosan a legjobb, legmenőbb, legszexibb pasit választja a csoportból, aki számára a legjobban gerjesztő. Ha nincs ilyen, akkor inkább a saját ujja.

Szóval hacsak nem te vagy az a hihetetlen jó pasi, akkor vagy megtanulsz rendesen udvarolni, csábítani és nem várni a sültgalambot, vagy teljesen átformálod magad tökéletes szexistenné akivel szívesen elmennek egy körre a lányok.

2018. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%

Én haverral vesztettem el a szüzességemet, mert a barátságot és az általa nyújtott bizalmat többre tartom, mint egy átmeneti szerelmi fellángolást, ami akár el is múlhat, ha a szex nem sikerül túl jól.

Igenis kell minimális vonzalom, a legtöbb lánynak kiábrándító, ha a srác esetlen, tunya, nem jön össze neki semmi. Szánalomból adni puncit meg elég szánalmas. "Tessék, egy kis alamizsna"?

Az alkalmi szexet ki kell érdemelni, nem fogjuk odaadni magunkat egy havernak csak azért, mert tudjuk róla, hogy máshogy neki nem jön össze a szex. Azzal a saját önbecsülésünket is degradáljuk. Tegyen valamit, amitől őt vonzóbbnak fogjuk tartani.

Ha azt gondolod, hogy a gazdag hercegre vágyunk (fordítom: sugar daddy), akkor nem csodálom, hogy nem vagy sikeres és havercsajt se tudsz felszedni.

2018. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy baráttam nem fekszem le, mert ő egy barát.

Haverral nem tudom. Alakulhat úgy a dolog. De akkor sem szívességből, megkér alapon. Hé akarsz dugni finomított változatában. Jótékonyságból vagy, hogy gondolod. Ha vmely vonzalom van, akkor ha "elcsábít", lehet belőle vmi. De akkor sem, hogy egyszer összejövünk egy alkalomra, s annyi.

2018. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

Leéltem 60 évet az életemből, és nem tudtam hogy mire való a barát!

Szerencsére időközben mindig megoldottam a szexet lányokkal. Mi lenne ha most születnék?

2018. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%
Mert utàna megkapjuk a jelzőket hogy r*b*ncok,k*rv*k vagyunk!
2018. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Én nem mondanék ilyet, ha ez megtörténne.


Ellenben, hogy engem kihagytok a buliból azok vagytok! :P

2018. okt. 9. 15:41
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ellenben, hogy engem kihagytok a buliból azok vagytok! :P"


Egy ilyen kijelentés teljes mértékben megmagyarázza miért nem jön ilyen össze neked

2018. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!