Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan jó szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan jó szexelni?

Figyelt kérdés
Miért nagyon jó mindenféle téren és érzés?

2018. okt. 9. 11:03
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
65%

Az evolúció nem volt hülye.

Másképp h marad fent a faj?

2018. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja 1-es! Baromira élvezik az állatok. Hallottál már macskát pározni? Nem az élvezettől nyávog, mégsem halt még ki a macska faj.
2018. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Az attol fugg, hogy kinek es kivel. Mert voltak olyan partnereim, akik egyszeruen csak a sajat maguk boldogsaga miatt dongettek, az egyik harapott, hogy kiabalja es azt orditozta, hogy "te jo eg, milyen jo pina! Milyen jo pina!" 😳 Voltam olyannal, aki Becsbe akart elvinni engem futtatni, hogy o lesz a stricim. Voltam fiuval, az apjaval es ko, papir, olloval dontottek el, hogy akkor most en anya leszek e naluk, vagy mi...

Voltam egy igazi szexistennel. Tenyleg nagyon tudott, ezerrel elveztem mellette. Es megis dobtam ot egy szuzert. Akivel azota is egyutt vagyunk. Betanitottam es vele kaprazatosan nagyon szuper jo😉 ot imadom.

2018. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert ha rossz lenne, nem csinálnád...vagy lehet, hogy így se???
2018. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Öregem, 3-as, mennyi idős vagy? Amúgy ba...tt jó érzéked lehet a férfiakhoz. Már csak a bőrszín maradt ki...F.38 (Nem felhívás keringőre és nem is bántó kritika, de nem is elismerés.
2018. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mert ha nem lenne jó, már kihaltunk volna
2018. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#2-es, nézz utána, hány faj csinálja még az emberen kívülpuszta élvezetből. :) Találni fogsz olyat, hogy egerek, majmok (pl bonobók, makákók), oroszlánok. Sőt, néhány fajnál még orális szex is van.

Nyilván evolúciós oka is van ennek, pl az embereknél nincs olyan, hogy évente csak 2x termékeny a nő, mert bármikor az. Arról nem beszélve, hogy mi használunk fogamzásgátlót, tehát bármikor szexelhetünk az utódnemzésen kívül is anélkül, hogy becsúszott terhesség miatt kelljen aggódni.

2018. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért? Nektek nem fáj? :-) F
2018. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Evolúció bácsi egyik trükkje. A jó szex képes együtt tartani a párokat, ami pedig létszükséglet (volt) az utód felnevelése érdekében.
2018. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd megtudod Te is ha kipróbálod!
2018. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!