Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után fekszetek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után fekszetek le a párotokkal?

Figyelt kérdés
Elsősorban huszonévesek véleményére vagyok kíváncsi. Nálatok egy új kapcsolatban, mennyi idő után jön el az első szex?
2018. okt. 1. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Ez hülyeség!

1. találkozáskor, 1. randin nem bírtunk magunkkal, és egymásnak estünk!

20 éve boldog házasságban élek vele!

43ff

2018. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem erre a válaszra vártál, de csak ezt tudom mondani: Amikor mindketten úgy érezzük.

Nincs rá szabály, hogy most 3 randi után, 2 hét után, vagy egy hónap után 'kell' vagy szokás lefeküdni a pároddal. Előbb-utóbb mindketten el fogtok jutni odáig, hogy le szeretnétek feküdni egymással, és akkor majd meg is fog történni. Ha ez egy hét után lesz vagy két hónap után, akkor akkor lesz.

Ha te már szeretnéd, felhozhatod a dolgot vagy célozgathatsz rá, és ha a partnered vevő, akkor rövidesen sor is kerülhet rá. A "mikor/mennyi idő után" egyáltalán nem lényeges. :)

2018. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
házasságkötés után
2018. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi egy het utan fekudtunk le egymassal es 9 eve egyutt vagyunk
2018. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Neten ismerkedtünk meg, két hétig beszélgettünk az első találkozó előtt. Első randin csók, egy héttel később második randin szex.


2,5 éve együtt.


25/F, 23/L

2018. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Neten ismerkedtunk meg. 1 hónap után történt meg. Felőle már előbb is mehetett volna én akartam várni.


1 év 3 hónapja vagyunk együtt


25N

2018. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mikor a ferjemet megismertem 21 eves voltam. Ennek majdnem 9 eve. Parszor talalkoztunk, nem szamoltam. Majd mikor eloszor egyutt aludtunk, akkor szexeltunk. Elotte is lett volna alkalmunk mar, de meg ismerkedtunk kicsit.
2018. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen idő. Amikor eljön az érzés, hogy itt az ideje. 2 hét és 1,5 hónap között van az intervallum.
2018. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6


Hát általában soha nem is a férfira kell várni :D

2018. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Exemnel

3 hónap után feküdtem le

2018. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!