Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Szingli vagyok lassan már 2 éve. Úgy érzem jó a szabdsag. Nem vágyom partnerre, társra. Visz8nt iszonyúan kezd hiányozni a szex. Az oralrol Nem is beszélve. Nem kapni hanem adni szeretném. A gondolatától is bizsergek. Sokszor annyira beleményedek a gondolataimba, hogy nyalom a szám szélét. Mikor megzavar vmi hang akkor kizökkenek es korulnezek magam korul vajon latta e valaki. Viros leszek mint a pipacs. Érzem. Van erre megoldás? Olyat ne is ajánljátok hogy dildot meg banánt vagy uborkát szopogassak mert az nem opció nálam. Válaszokat köszi!


28N


2018. szept. 23. 10:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy melóhelyen is van hogy nyalom a szám szélét.:)
2018. szept. 23. 10:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor erre csak egy pasi a megoldás, nem kell azonnal a társat látni benne,csak szimplán alkalmanként kielégíti a szexuális vágyaidat és tovább áll.
2018. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nekem az nem megy! Csak párkapcsolatban.
2018. szept. 23. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Privátáradat indul. Keress valami távkapcsolatot. Ott marad a szabadság, de mellette szophatsz is. A privátozókra meg ne válaszolj mert nem fognak leszállni rólad! 20/L
2018. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz:)
2018. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szokásom privikre valaszolni
2018. szept. 23. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Irj privit, engem szopogathatsz 32f
2018. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyalom a szám szélét....pfff szánalmas,ribi!!
2018. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as miért vagyok ribi? Fejtsd már ki légyszíves!
2018. szept. 23. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!