Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a megoldás ha már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás ha már egyre inkább unalmas számomra?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 9 hónapja vagyunk együtt, viszont egyre jobban unom a szexet vele. A tipikus esete annak hogy a lábát nem mozdítja meg. Kezdeményezés tőle az egyáltalán nincs. Még egy olyanra se tudom rávenni hogy egyik este borozzunk és akkor hátha lesz valami új dolog az akohol hatására. Az első 1-2 hónapban minden más volt, sokszor kezdeményezett, nem nekem kellett mindig mindent csinálni, ivott is velem néha szóval minden jó volt. Mostanra meg ha hazaér játszik a telefonon vagy fekszik. Az utóbbi 3 hónap elég unalmas volt és megbeszélni se lehet ezt vele mert csak hurrog hogy ha feldobok valami újat és az se tetszik neki akkor nehogy már megsértődjek. Én meg már lassan ott tartok hogy inkább kiverem mielőtt hazaér mert nincs is már kedvem hozzá. Ilyenkor mi lehet a megoldás? 24/F
2018. aug. 9. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni ;-)
2018. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez általában úgy szokott zajlani hogy a fiú megmondja a barátnőjének hogy "beszélnünk kell" Ez és ez a gondom és szeretném ha változnának a dolgok mert még menthető de ha minden így megy tovább akkor szakítani fogunk ezt jobb ha már most tudod. Én nem akarom de ez lesz ennyi tapasztalatom már van...


Aztán a csaj megsértődik, sértődötten elvonul. Másnap bocsánatot kér és fogadkozik, próbálkozik vagy egyik sem és csak duzzog tovább.


A kezdeti fellendülés után (már ha lesz ilyen) minden visszazuhan a régi kerékvágásba te meg férredugsz és majd szakítotok.


Már ha a csajnak nincs most is egy szeretője...


Az biztos hogy lerakatnám vele a telefonját és megmondanám neki hogy vagy a telefon vagy én. Egész nap nyomkodhatod azt a szart, de most ne!

35F

2018. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ez semmikepp nem normalis. En mindig ugy maszok ra a pasimra. Valamiert nem kivan. Vagy nem fontos neki a szex, vagy marha bena vagy az agyban. 24
2018. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvezz a szajaba aktivan fejet fogva, tartsd melyen. Imadni fogod ahogy ficereg.
2018. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!