Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi okozhatja, mi a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sárga vagy fehér folyásom van. Nem túrós, darabos állagú, illetve semmi különös szaga nincs


Nagyon régóta is piros ott lent. Viszket is nagyon az egész szeméremtestem, illetve a hüvelybemenet is gyakran.


3szor voltam orvosnál, mindig felírt gyógyszereket, de sosem múlt el rendesen. Sosem vizsgált meg rendesen, mert szűz vagyok. (Vagyis tenyésztést nem csinált.)


21 éves vagyok, anyának mondtam, hogy valami nem oké, de ő ezeket a dolgokat nem vette komolyan soha. Nélküle pedig nem tudok elmenni orvoshoz, mert messze lakunk a várostól, busz pedig nem nagyon van, jogsim sincs még.


Volt már párom is, de nem feküdtem le vele, azt hiszem ezért, mert féltem neki elmondani ezeket a tüneteket.


Nagyon félek.. kérlek, ne szidjatok, szükségem van tanácsokra.


Sok mindent olvastam már, de nem tudom azt sem eldönteni, hogy bakteriális fertőzés-e ez, vagy gomba.


Vagy esetleg valami más.


Amikor menstruálok, rosszabbodik a helyzet. Még jobban viszketek. Először azt hittem, a betét irritál.


Köszönöm előre is a segítséget!


2018. júl. 21. 22:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért lett ilyen szétcsúszott a szöveg, elnézést miatta.
2018. júl. 21. 22:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Másik orvoshoz kéne elmenned.

Testvéred vagy barátnőd? Szerintem gombád van. Ne kísérletezz vény nélkül kapható gyógyszerekkel, muszáj látnia szakembernek!

Egyébként mióta van ez?

2018. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk, miért nem a nőgyógyászt kérdezed?
2018. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz , vagy még tovább ha kell.
2018. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!