Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vírus okozhatja ezt? Mi a...

Vírus okozhatja ezt? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A laptopon a chrome-ban netezve, folyamatosan felugranak plusz új lapok, és mindenféle hirdetések, különféle tartalmak jelennek meg. Már hozzáadtam a chrome-hoz az adblock-t és vírusírtást is csináltam de egyelőre még mindig van a probléma. Mi lenne a megoldás? Valami jó szoftver?
2017. máj. 21. 17:28
 1/5 Jorck ***** válasza:

Mielőtt ismeretlen programokat kezdesz telepíteni, megpróbálhatod újratelepíteni az egészet (hátha sikerül)...


Tölts le egy Google Chrome telepítőt..


Vezérlőpult - Programok és szolgáltatások résznél kattints a Google Chrome-ra, és távolítsd el, unistalláld.


~ Beállítások - Vezérlőpult - Mappa Beállításai - Nézet fül - Rejtett fájlok és mappák megjelenítése (ide tedd a pipát ha nem itt van).


C:\Users\"Felhasználó név,,\AppData\Local\Google\Chrome - > mappát töröld teljesen ki


C:\Program Files\Google - > mappát töröld teljesen ki


A letöltött telepítővel telepítsd újra.

2017. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez valami nagyon új vírus és nincs igazán rá még vírusirtó. Nekem 1.5 hete kezdte csinálni, én is keresem rá a megoldást. És nem gép függő. A google fiókodhoz kapcsolódik. Ugyanis másik gépemen ugyan azzal a fiókkal is előjött.
2017. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jorck ***** válasza:

az kemény már a google fiókot is képesek megfertőzni.., szégyen

~ Akkor kimentenék minden adatot manuálisan, és törölném a google fiók teljes tartalmát.

(Még szerencse hogy nálam nincsenek szinkronizálva a dolgok..:)

2017. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább várok rá megoldást, az én goodle fiókom elég komolyan belakott.
2017. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálam biztos hogy nem erről van szó, mert a laptopon nincs senki bejelentkezve a google-ba. Szóval nem ez lehet a probléma.

Megpróbálom amit írtatok, köszi!

2017. máj. 21. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!