Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után kínos szituk, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után kínos szituk, egy társaságban vagyunk. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Lassan három hónapja, hogy lefeküdtem egy haverommal akivel 5-6 éve ugyanabban a társaságban vagyunk. Nekem ő régebb óta tetszett már, ő pedig még régebben próbálkozott be kétszer, amikor nekem volt valakim. Mindegy.

Most 3 hónapja kavartunk, azóta ha találkozunk többen hozzám se szól, kerül, nagyon kínosnak érződik az egész. Nem tudja senki hogy kavartunk. Mikor erre rákérdeztem azt mondta kicsit szorongós típus és nem tudja hogyan kezelni egyenlőre a szitut, de majd biztos oldódni fog.

Azelőtt nagyon jókat dumáltunk, jó volt a viszonyunk, most meg semmi.

Ha megbánta volna miért lenne ilyen ciki? Más nem tud róla, megmondhatná hogy megbánta és több ilyen nem lesz, nem vagyok sértődős. De ez a kínosság százszor rosszabb...

20L


2018. aug. 6. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Baxni tud, viselkedni nem. Éretlen. Esetleg + gerinctelenség.
2018. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sok ideje ismerem, nem éretlen tényleg. Előtte is nagyon jó viszonyunk volt sok sok évig :(
2018. aug. 6. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Hívd el valahová kettesben.

Mondd el, hogy mit gondolsz és mit szeretnél, és mondja el ő is.

Akár találkozhattok valaki lakásán is, az ágyban oldottabbak a férfiak ;)

2018. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Legközelebb látod, húzd félre és cuppanj rá a farkára. Érteni fogja.
2018. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Feküdj le vele megint aztán mondd hogy te többet akarsz. Erre azért csak fog reagálni.
2018. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megdugott és ennyi. Most már nem vagy érdekes, kipipált a listán. Kicsit szorongós LOL.
2018. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!